Ania Dobosz

Pasjonatka i nauczycielka jogi, którą praktykuję od początku 2014 roku. Doświadczałam jogi i medytacji również w Indiach i Himalajach. Swoją pasją zarażam innych, na macie chętnie ćwiczę z mężem i z rodziną. Joga wniosła bardzo wiele do mojego życia. Oprócz zdrowia, energii i elastyczności dała mi wewnętrzny spokój, odporność psychiczną i umiejętność odpuszczania. Niesamowite jest to, że poprzez ciało i oddech można wpływać na umysł i emocje. Ciało zna odpowiedź na więcej niż nam się wydaje i komunikuje się doskonale jeśli nauczymy się je właściwie odbierać.

Posiadam uprawnienia nauczycielskie (Intro Classic Yoga, Basic Classic Yoga Teacher) do prowadzenia zajęć jogi. Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe.

Oprócz jogi, pracuję z innymi ludźmi w ramach sesji indywidualnych i warsztatów rozwojowych. W swojej pracy postrzegam człowieka jako istotę trójwymiarową, istny CUD składający się z Ciała, Umysłu i Duszy. Prowadzę terapię psychologii pozytywnej, terapię egzystencjalną ‘Logoterapia’ oraz coaching. W moich autorskich warsztatach duży nacisk kładę na pracę z emocjami, łączę psychologię z duchowością, prowadzę i daję rozwiązania jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i relacjach, jak odpuszczać, jak żyć uważniej i świadomie. Moje przewodnie motto brzmi: „Przebudzam ludzi do lepszego życia”.

Prywatnie jestem szczęśliwą, spełnioną żoną i mamą trójki dzieci.

Więcej o mnie na stronie: www.annadobosz.pl

Powrót do poprzedniej strony.