Dzień Chłopaka w Shanti

Ach, ci nasi Panowie. Dbają o nas i robią wszystko, żebyśmy mogły poczuć się prawdziwymi kobietami, a my oczywiście to doceniamy. Doceniamy na co dzień: uśmiechem, czułym gestem, kawą, czy ulubionym smakołykiem. Już niedługo będziemy miały okazję docenić ich starania w szczególny sposób – zbliża się Dzień Chłopaka.

Drogie Panie, czy macie już pomysł na prezent dla swoich Panów? Jeśli nie, mamy dla Was propozycję:


Mamy również prezent i dla Was - przy zakupie promocyjnego zaproszenia na Dzień Chłopaka, możecie skorzystać z 10% zniżki na jeden wybrany zabieg dla siebie.


Na jakie zabiegi możemy zaprosić waszych chłopaków?

W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli nasze propozycje, gdy chcecie sprezentować swojemu mężczyźnie głęboki relaks i poprawę zdrowia.

Jeden z masaży ajurwedyjskich

Czy pamiętacie, że ajurweda to przede wszystkim styl życia, który ma zapewnić długotrwałe zdrowie? Dlatego masaże ajurwedyjskie, choć mają fenomenalne właściwości pielęgnacyjne i relaksujące, to przede wszystkim są to zabiegi mające na celu poprawę zdrowia.

Refleksologia

Podobnie jest z zabiegami refleksologii. W pierwszym momencie zabieg ten przynosi głębokie odprężenie, jednak w dłuższej perspektywie przyczynia się do uregulowania pracy całego organizmu, a tym samym poprawy zdrowia.

Terapia czaszkowo-krzyżowa

To bardzo delikatny masaż, który ma na celu przywrócenie prawidłowej cyrkulacji płynu mózgowo-rdzeniowego. Co przyczynia się do: zniesienia napięć i blokad w ciele, równowagi emocjonalnej oraz jasności umysłu.

Gdy czujecie, że przyda mu się wsparcie na głębszym poziomie:

Sesje oddechowe

Praca ze świadomym oddechem pozwala dotrzeć, zrozumieć, a następnie zneutralizować negatywne przekonania na temat siebie i otaczającego świata, które działają na głębokim podświadomym poziomie. Uwolnienie się od nich wyzwala prawdziwy potencjał męskiej energii, skierowanej na efektywne działanie.

Medytacja w biznesie

Świetna opcja dla tych Panów, którzy prowadzą swoją firmę lub są na kierowniczym stanowisku i chcą rozwijać swoje managerskie kompetencje, by stać się prawdziwym liderem.

Indywidualne Ustawienia Hellingera

Stosowane są najczęściej w celu przepracowania wzorców rodzinnych, by uświadomić sobie, które elementy wyniesione z domu rodzinnego sprawdzą się w obecnym, dorosłym życiu, a z którymi lepiej się pożegnać.

Odczyty z Kronik Akaszy

Gdy potrzebna jest odpowiedź na konkretne pytanie, które może dotyczyć zarówno życia osobistego, jak i biznesowego.

Techniki kwantowe

Dają świetne rezultaty w przypadku głębokich i dręczących problemów, z których człowiek nie jest w stanie sam sobie poradzić. Dzięki nim można uwolnić się od ciężaru danego problemu i znaleźć najlepsze w danej sytuacji rozwiązanie.

Sesje BARS

Pod wpływem delikatnego nacisku na odpowiednie punkty na głowie, umysł się relaksuje i wycisza. Sesja BARS doskonale sprawdzi się w przypadku Panów, których umysł jest zajęty tysiącem myśli naraz oraz rozterkami, które nie pozwalają podejmować jednoznacznych decyzji.

Zapraszamy.