Dzień Matki w Shanti

Już niedługo jeden z najpiękniejszych dni – Dzień Matki. Z tej okazji, wszystkim Mamom już teraz składamy najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy Wam, za miłość, którą okazujecie każdego dnia, nieustające wsparcie, jakim nas obdarzacie, nawet wtedy, gdy jesteśmy już dorośli, oraz Waszą obecność w naszym życiu.

Jak okazać swojej mamie, że jesteśmy jej wdzięczni i to nie tylko w tym jednym dniu? To, co zapewne będzie dla niej najważniejsze, to Wasza: pamięć, uwaga i troska. Z Shanti możesz podarować swojej Mamie prezent, dzięki któremu doświadczy przyjemności i głębokiego relaksu, a także zadba o swoje zdrowie.

Co przygotowaliśmy?


Indywidualną sesję jogi, dzięki której będzie mogła zapoznać się z praktyką jogi. Pamiętaj, joga jest odpowiednia dla osób w każdym wieku, zaś indywidualne zajęcia są całkowicie dostosowane do potrzeb, wymagań i możliwości danej osoby.

Masaż ajurwedyjski – każdy z masaży nie tylko pielęgnuje i głęboko relaksuje, ale również ma działanie zdrowotne.

Oprócz tego zabiegi refleksologii – refleksologia głowy i twarzy lub refleksologia stóp, a także wszystkie inne sesje, masaże i zabiegi dostępne w Shanti. Wybór naprawdę jest duży, dlatego mamy nadzieję, że każda obdarowana Mama, znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie.

W jakiej formie?


Prezent możesz zrobić w formie karty upominkowej w promocyjnej cenie – udzielamy 10% rabatu na wszystkie vouchery zakupione z okazji Dnia Matki.

A co z obecną sytuacją?


Ze swojej strony chcieliśmy zapewnić, że przestrzegamy wszystkich wytycznych związanych z sytuacją epidemiologiczną – chcemy, by w Shanti wszyscy czuli się bezpiecznie. Zdajemy sobie jednak sprawę, że część osób będzie wolała „przeczekać” obecną sytuację, dlatego wykupione u nas vouchery można wykorzystać do końca listopada.