Kochanym Mamom...

Już niedługo jeden z najpiękniejszych dni – Dzień Matki. Z tej okazji, wszystkim Mamom już teraz składamy najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy Wam, za miłość, którą okazujecie każdego dnia, nieustające wsparcie, jakim nas obdarzacie, nawet wtedy, gdy jesteśmy już dorośli, oraz Waszą obecność w naszym życiu.

Jak okazać swojej mamie, że jesteśmy jej wdzięczni i to nie tylko w tym jednym dniu? To, co zapewne będzie dla niej najważniejsze, to Wasza: pamięć, uwaga i troska. Z Shanti możesz podarować swojej Mamie prezent, dzięki któremu doświadczy przyjemności i głębokiego relaksu, a także zadba o swoje zdrowie.

Co przygotowaliśmy?


Wszystkie nasze usługi możesz nabyć z 10% rabatem. Szczególnie polecamy: Indywidualną sesję jogi, dzięki której Twoja Mama będzie mogła zapoznać się z praktyką jogi. Pamiętaj, joga jest odpowiednia dla osób w każdym wieku, zaś indywidualne zajęcia są całkowicie dostosowane do potrzeb, wymagań i możliwości danej osoby.

Indywidualne konsultacje ajurwedyjskie, które pomogą Twojej Mamie poznać i zrozumieć, co można robić na co dzień, by zachować dobre zdrowie, świetne samopoczucie i życiową równowagę.

Masaże, z których każdy nie tylko pielęgnuje i głęboko relaksuje, ale również ma korzystny wpływ na zdrowie: masaże ajurwedyjskie, masaż twarzy Kobido, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż bańką chińską, masaż tajski.

Oprócz tego sesje i zabiegi refleksologii, terapii czaszkowo-krzyżowej, a także: wszystkie inne sesje, masaże i zabiegi dostępne w Shanti. Wybór naprawdę jest duży, dlatego mamy nadzieję, że każda obdarowana Mama, znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie.