Przygoda z jogą on-line - aktywność fizyczna połączona z dobrą zabawą!

Ostatnio codzienne życie odmieniło się o 180 stopni? Jak odnaleźć się w tej nietypowej sytuacji, na którą nie masz wpływu? Dzieciom brakuje ruchu? A Ty tęsknisz za dawnymi, dobrymi zwyczajami?

Zapraszamy na jogę rodzinną on-line. Poranna joga dla rodzin to dopasowana do wymagań dorosłych i dzieci praktyka asan, nauka koncentracji i relaksacji, zabawa i wspólnie spędzony czas.


Joga rodzinna on-line jest dla Was, jeśli:

 • - chcecie spędzić czas na wspólnym praktykowaniu jogi,
 • - zależy Wam, żeby praktykować jogę bez wychodzenia z domu,
 • - chcecie realizować program, który będzie dopasowany zarówno do dzieci, jak i osób dorosłych,
 • - zależy Wam, by ćwiczyć pod okiem doświadczonego instruktora,
 • - szukacie zajęć, których cena jest stała, niezależna od ilości osób ćwiczących.


Dlaczego warto praktykować taką formę jogi?

 • - Regularna praktyka jogi dostarczy Wam zdrową dawkę ruchu, przyniesie uśmiech i doda energii na cały tydzień.
 • - Każdy z uczestników będzie umiał lepiej zapanować nad swoim ciałem: zwiększy koordynację, wzmocni mięśnie, zadba o prawidłową postawę, oraz nauczy się koncentracji i relaksacji.
 • - Jest to świetna zabawa i cenny czas dla całej rodziny – rodzice mogą obudzić w sobie radość dziecka, a dzieci zdobyć „dorosłe” umiejętności uwagi i koncentracji.


W jaki sposób prowadzone są zajęcia jogi rodzinnej?

 • - Prowadząc zajęcia grupowe, korzystamy z aplikacji zoom, którą możesz zainstalować na swoim komputerze, laptopie, tablecie lub komórce. Przed każdymi zajęciami wysyłamy numer spotkania (Meeting ID) oraz hasło (password). Dane do logowania są zmienne do każdych zajęć.
 • - Do aplikacji zoom logujemy się 15 min. przed zajęciami, aby sprawdzić, czy wszystko działa i aby rozpocząć praktykę jogi punktualnie o danej godzinie.
 • - W zajęciach on-line wszyscy uczestniczą w tym samym czasie – widzisz i słyszysz instruktora a instruktor widzi i słyszy Ciebie. Możesz w każdej chwili wyłączyć kamerę. Przed samymi zajęciami wyłączamy mikrofony uczestników, aby nie rozpraszać innych – mikrofon włączamy w momencie, gdy mamy pytanie lub uwagę do instruktora.
 • - Zajęcia będą nagrywane i udostępniane w formie linka, jeśli ktoś nie może o wyznaczonej porze pojawić się na lekcji. Link jest dostępny przez kolejny dzień. Nagranie nie obejmuje uczestników – nagrywany jest tylko instruktor.
 • - Zajęcia odbywają się w piątek o godz. 8.30. Zajęcia prowadzi Ania Dobosz -  joginka i mama trójki dzieci (Gabrysia 18l., Marcel 11l. i Maja 6l.), praktykuje jogę od wielu lat, podchodzi do życia z lekkością i uważnością.


Gdzie praktykujesz?

W swoim domu. Uwaga: nie musisz mieć dużej przestrzeni ani specjalnych strojów czy akcesoriów. Wystarczą pozytywne nastawienie i kawałek podłogi :)


Czego potrzebujesz do zajęć on-line?

Wygodnego ubrania (leginsy, dresy, koszulka). Nie przejmuj się, jeśli nie masz wszystkich pomocy do jogi! Zamiast maty możesz użyć koca lub dużego ręcznika. Zamiast paska do jogi wystarczy pasek od szlafroka lub spodni, przyda się również kocyk lub duży ręcznik pod pośladki oraz duża/ gruba książka jako klocek. Oczywiście do zajęć online potrzebujesz również nośnika (komputer/ laptop/ tablet/ komórka) i internetu.