Dowiedz się, w czym może Ci pomóc konsultacja z dziedziny ajurwedy

Ajurweda jest jednym z najstarszych systemów leczniczych, i to prawda – w Ajurwedzie stosujemy masaże i zabiegi lecznicze, które mają na celu powrót do zdrowia, zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym.

Jednak na najgłębszym poziomie zrozumienia Ajurweda jest po prostu stylem życia. Stylem, w którym dążymy do zachowania pełnej harmonii i równowagi. Stylem, w którym odpowiednie działania podejmujemy codziennie, a nie tylko w momentach dużego zaburzenia, wywołanego np. przez stresujący tryb życia, przewlekłą chorobę, czy silny ból.

Konsultacje ajurwedyjskie mają pomóc Ci poznać i zrozumieć, co możesz robić na co dzień, by zachować dobre zdrowie, świetne samopoczucie i życiową równowagę.
Konsultacja jednorazowa


Czas trwania: 60 minut

Wsparcie: jeden kontakt mailowy po konsultacji

Koszt: 150zł

Jak pracuję?

  1. Zaczniemy od krótkiego wywiadu ogólnego i medycznego, na podstawie którego ustalimy Twoją konstytucję według Ajurwedy.
  2. Zrobimy podstawowe badanie ajurwedyjskie, aby rozpoznać źródło Twojego problemu zdrowotnego.
  3. Dostaniesz zalecenia i terapie, które pozwolą Ci wejść na ścieżkę zdrowia.

Holistyczny pakiet ajurwedyjski – 3 konsultacje


Czas trwania: 3 x 60 minut, do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy

Koszt: 390 zł (130 zł jedną za konsultację w miesiącu), płatność z góry

Wsparcie: trzy kontakty mailowe po każdej konsultacji

Jak pracuję?

  1. Zaczniemy od krótkiego wywiadu ogólnego i medycznego, na podstawie którego ustalimy twoją konstytucję według Ajurwedy.
  2. Zrobimy podstawowe badanie ajurwedyjskie, przeanalizujemy Twoją dietę oraz nawyki , by rozpoznać źródła Twoich problemów zdrowotnych.
  3. Ustalimy Twoje predyspozycje mentalne i sprawdzimy, które z dolegliwości mają podłoże emocjonalne. Poznasz korelację dolegliwości fizycznych z emocjami.
  4. Dostaniesz zalecenia i terapie, które pozwolą Ci wrócić na ścieżkę zdrowia.
  5. Będę Cię wspierała we właściwym wdrażaniu zaleceń, abyś osiągnął zamierzony cel.

O prowadzącej konsultacje

Agnieszka Kania jest konsultantką ajurwedyjską pierwszego i drugiego stopnia.


Agnieszka o swojej pracy: Pracując w oparciu o Ajurwedę, którą nazywamy również sztuką samouzdrawiania, pomagam ludziom, którzy mają różnego rodzaju problemy zdrowotne. Problemy, przez które utracili zdolność normalnego funkcjonowania – czują się bezsilni wobec choroby, borykają się z bólem, czy innego rodzaju ograniczeniami. Poprzez swoje działania – uświadomienie, co należy zmienić i co można zrobić w codziennych działaniach, pomagam swoim klientom nie tylko odzyskać zdrowie i sprawność fizyczną, ale również sens życia i spokój umysłu. Jednym słowem: uczę jak w naturalny sposób dbać o siebie, by przywrócić energię i apetyt na życie. Niech zdrowie będzie wystarczającym powodem. Przyjdź do mnie, przejdź przeze mnie, idź do siebie.

Kwalifikacje: Certyfikat pierwszego i drugiego stopnia konsultanta ajurwedyjskiego w Shivani Ayurveda (Indie), kursy doszkalające z zakresu oczyszczania, gotowania oraz psychologii ajurwedyjskiej w Agni Ajurweda, uprawnienia do wykonywania zawodu zielarz-fitoterapeuta (kod zawodu: 323012), dyplomowana położna i opiekunka dziecięca, magister wychowania fizycznego, manager ds. żywności.


Strona www: www.ajurweda.online
E-mail: ajurwedaonline@gmail.com