Dowiedz się, w czym może ci pomóc konsultacja z dziedziny ajurwedy

Ajurweda jest jednym z najstarszych systemów leczniczych, i to prawda – w Ajurwedzie stosujemy masaże i zabiegi lecznicze, które mają na celu powrót do zdrowia, zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym.

Jednak na najgłębszym poziomie zrozumienia Ajurweda jest po prostu stylem życia. Stylem, w którym dążymy do zachowania pełnej harmonii i równowagi. Stylem, w którym odpowiednie działania podejmujemy codziennie, a nie tylko w momentach dużego zaburzenia, wywołanego np. przez stresujący tryb życia, przewlekłą chorobę, czy silny ból.

Konsultacje ajurwedyjskie mają pomóc ci poznać i zrozumieć, co możesz robić na co dzień, by zachować dobre zdrowie, świetne samopoczucie i życiową równowagę.
Konsultacja pojedyncza

Czas trwania: 60-75 minut

Jak pracuję?

  1. Zaczniemy od krótkiego wywiadu ogólnego i medycznego, na podstawie którego ustalimy twoją konstytucję według Ajurwedy.
  2. Zrobimy podstawowe badanie ajurwedyjskie, aby rozpoznać źródło twojego problemu zdrowotnego.
  3. Dostaniesz zalecenia i terapie, które pozwolą ci wejść na ścieżkę zdrowia.

Holistyczny pakiet – 3 konsultacje


Czas trwania: 3 x 60-75 minut, do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy.

Wsparcie: trzy kontakty mailowe po każdej konsultacji.

Jak pracuję?

  1. Spotkanie I (stan obecny) - Zaczniemy od krótkiego wywiadu ogólnego i medycznego, na podstawie którego ustalimy twoją konstytucję według Ajurwedy. Zrobimy podstawowe badanie ajurwedyjskie, aby rozpoznać źródło twojego problemu zdrowotnego.
  2. Spotkanie II (odżywianie)  - Przeanalizujemy twoją dietę oraz nawyki związane z odżywianiem. 
  3. Spotkanie III (psychologia) - Ustalimy twoje predyspozycje mentalne i sprawdzimy, które z dolegliwości mają podłoże emocjonalne. Poznasz korelację dolegliwości fizycznych z emocjami.
  4. Będę cię wspierała we właściwym wdrażaniu zaleceń, abyś osiągnął zamierzony cel.

Konsultacja dla klienta powracającego

Czas trwania: 60 - 75 minut

Jak pracuję?

  1. Pracujemy nad bolączkami, które pojawiają się na drodze do zdrowia.
  2. Otrzymasz zalecenia i terapie, by pozostać na ścieżce zdrowia.

O prowadzącej konsultacje

Agnieszka Kania jest terapeutką ajurwedyjską, zielarką i fitoterapeutką, a także dyplomowaną położną i opiekunką dziecięcą, magistrem wychowania fizycznego oraz managerem ds. zakupów żywności. Dowiedz się więcej.

Kwalifikacje: Certyfikat pierwszego i drugiego stopnia konsultanta ajurwedyjskiego oraz terapii Marma w Shivani Ajurveda (Indie), kursy doszkalające z oczyszczania, gotowania oraz psychologii ajurwedyjskiej w Agni Ajurweda, certyfikat z medytacji w Szkole Jogi Klasycznej, uprawnienia do wykonywania zawodu zielarz-fitoterapeuta (kod zawodu: 323012), dyplom położnej i opiekunki dziecięcej, tytuł magistra wychowania fizycznego oraz wieloletnie doświadczenie w pracy managera ds. żywności. Członek Nadzwyczajny, założyciel Polskiego Stowarzyszenia Ajurwedy PRANA.


Strona www: ajurweda.online
E-mail: ajurwedaonline@gmail.com