Produkty ajurwedyjskie

Kupując produkty w naszym sklepie masz pewność, że: pochodzą ze sprawdzonego źródła, zawierają wystandaryzowany skład, są wysokiej jakości, nie zawierają zanieczyszczeń ani domieszek.

Amla

Amla

100 kapsułek 50 gram


Cena: 60.00 zł


AMLA (Emblica Officinalis), zwana także Amalaki, to owoc o właściwościach odżywczych i silnie odmładzających. Uważana za najlepsze źródło naturalnej witaminy C. Wspiera układ naczyniowo-sercowy, trawienny i moczowo-płciowy. Dowiedz się więcej o produkcie.

Ilość:Ashwagandha

Ashwagandha

100 kapsułek 40 gram


Cena: 60.00 zł


Ashwagandha (Withania somnifera) zwana także indyjskim żeń-szeniem, jest jednym z najbardziej znanych i cenionych ziół w Ajurwedzie. Zwiększa odporność na stres i pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Dowiedz się więcej o produkcie.

Ilość:Brahmi

Brahmi

100 kapsułek 35 gram


Cena: 60.00 zł


Bacopa monnieri znane w sanskrycie jako BRAHMI jest synonimem inteligencji i wiedzy. Brahmi w Ajurwedzie uznawane jest za “cudowny eliksir życia” o kojących właściwościach. Wspomaga prawidłowe funkcje poznawcze, pamięć i koncentrację. Dowiedz się więcej o produkcie.

Ilość:Neem

Neem

100 kapsułek 35 gram


Cena: 60.00 zł


Neem (Azadirachta indica), zwany również miodłą indyjską to roślina szczególnie dedykowana osobom borykającym się z dolegliwościami skórnymi. W Ajurwedzie nazywane jest “lokalną apteką” z uwagi na jego silne właściwości antybakteryjne, antywirusowe, antyseptyczne, a także przeciwgrzybicze i przeciwpasożytnicze. Dowiedz się więcej o produkcie.

Ilość:Shatavari

Shatavari

100 kapsułek 35 gram


Cena: 60.00 zł


Shatavari w Ajurwedzie nazywane jest „Królową ziół”. Używane od setek lat, aby wspomagać zdrowie kobiet. Shatavari (Asparagus racemosus) jest pnączem, dziko rosnącym w dżunglach na obszarze całych Indii, Nepalu i Sri Lanki. Jest znane z pozytywnego wpływu na żeński układ rozrodczy – odżywia go i reguluje zaburzenia gospodarki hormonalnej. Dowiedz się więcej o produkcie.

Ilość:Triphala

Triphala

100 kapsułek 50 gram


Cena: 60.00 zł


Triphala jest ajurwedyjską mieszanką trzech owoców: Amla (Emblica Officinalis), Bibhitaki (Terminalia Bellirica), Haritaki (Terminalia Chebula). Wpływają one korzystnie na funkcjonowanie przewodu pokarmowego, wspomagają trawienie, dbają o stan naszych jelit. Triphala przynosi ulgę w przypadku zaparć i biegunek. Dowiedz się więcej o produkcie.

Ilość: