Produkty ajurwedyjskie

Kupując produkty w naszym sklepie masz pewność, że: pochodzą ze sprawdzonego źródła, zawierają wystandaryzowany skład, są wysokiej jakości, nie zawierają zanieczyszczeń ani domieszek.

Amla

Amla

100 kapsułek 50 gram

AMLA (Emblica Officinalis), zwana także Amalaki, to owoc o właściwościach odżywczych i silnie odmładzających. Uważana za najlepsze źródło naturalnej witaminy C. Wspiera układ naczyniowo-sercowy, trawienny i moczowo-płciowy.

Wkrótce w sprzedaży
Ashwagandha

Ashwagandha

100 kapsułek 40 gram

Ashwagandha (Withania somnifera) zwana także indyjskim żeń-szeniem, jest jednym z najbardziej znanych i cenionych ziół w Ajurwedzie. Zwiększa odporność na stres i pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego.

Wkrótce w sprzedaży
Brahmi

Brahmi

100 kapsułek 35 gram

Bacopa monnieri znane w sanskrycie jako BRAHMI jest synonimem inteligencji i wiedzy. Brahmi w Ajurwedzie uznawane jest za “cudowny eliksir życia” o kojących właściwościach. Wspomaga prawidłowe funkcje poznawcze, pamięć i koncentrację.

Wkrótce w sprzedaży
Neem

Neem

100 kapsułek 35 gram

Neem (Azadirachta indica), zwany również miodłą indyjską to roślina szczególnie dedykowana osobom borykającym się z dolegliwościami skórnymi. W Ajurwedzie nazywane jest “lokalną apteką” z uwagi na silne właściwości antybakteryjne, antywirusowe, antyseptyczne, przeciwgrzybicze i przeciwpasożytnicze.

Wkrótce w sprzedaży
Shatavari

Shatavari

100 kapsułek 35 gram

Shatavari w Ajurwedzie nazywane jest „Królową ziół”. Używane od setek lat, aby wspomagać zdrowie kobiet. Shatavari (Asparagus racemosus) jest pnączem, dziko rosnącym w dżunglach na obszarze całych Indii, Nepalu i Sri Lanki. Jest znane z pozytywnego wpływu na żeński układ rozrodczy – odżywia go i reguluje zaburzenia gospodarki hormonalnej..

Wkrótce w sprzedaży
Triphala

Triphala

100 kapsułek 50 gram

Triphala jest ajurwedyjską mieszanką trzech owoców: Amla (Emblica Officinalis), Bibhitaki (Terminalia Bellirica), Haritaki (Terminalia Chebula). Wpływają one korzystnie na funkcjonowanie przewodu pokarmowego, wspomagają trawienie, dbają o stan naszych jelit. Triphala przynosi ulgę w przypadku zaparć i biegunek.

Wkrótce w sprzedaży