Jesień. Jeszcze przepełniona ciepłem i beztroską lata, ale niosąca z sobą coraz dłuższe i chłodniejsze noce. Maluje lasy i parki soczystymi kolorami, ciszy dzieciaki kasztanami i zabawami w słońcu i deszczu. Mnogość jesiennych warzyw, grzybów i owoców zachęca do wypróbowania nowych przepisów. Listopad rozpościara przed nami dywan złotych liści, zachwyca wciąż łagodnymi promieniami słońca lecz chłód i coraz dłuższe noce sprzyjają zmęczeniu i przeziębieniom. Zastanawiasz się jak zadbać o dobrą kondycję emocjonalną oraz odporność fizyczną i psychiczną?

Wiosna już obdarza nas obficie swoją świeżością i bogactwem. Coraz dluższe dni, wiosenne warzywa i owoce oraz ruch na świeżym powietrzu przynoszą radość i wzmacniają nasze siły witalne. To idealny czas, aby zadbać o zasoby energii i entuzjazmu do kolejnych wiosennych wyzwań, a nasza promocja może być do tego doskonałą okazją!


Shirodhara Shirodhara to relaksujący i leczniczy masaż olejowy głowy, który ma korzenie w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej. Podczas tego zabiegu, pacjent leży na plecach, a specjalista aplikuje ciepły olej na czoło pacjenta z wykorzystaniem specjalnego naczynia. Olej wypływa wąskim i nieprzerwanym strumieniem, co ma na celu wprowadzenie pacjenta w stan głębokiej relaksacji.

Podczas masażu Shirodhara, specjalista masuje delikatnie twarz, skórę głowy, uszy i kark pacjenta, co dodatkowo zwiększa jego uczucie relaksu. Olej, który jest stosowany podczas tego zabiegu, jest zwykle mieszanką różnych olejów, ziołowych ekstraktów i innych składników, które są dobierane indywidualnie dla każdego pacjenta, w zależności od jego potrzeb.

Shirodhara ma wiele korzyści zdrowotnych, w tym zmniejszenie stresu i napięcia, łagodzenie bólu głowy i migreny, poprawa jakości snu, łagodzenie stanów depresyjnych i lękowych oraz poprawa ogólnego samopoczucia.

Zapraszamy!