Sesje oddechowe

Doskonała propozycja dla osób, które nigdy jeszcze nie zetknęły się z technikami świadomego oddychania, a chcą doświadczyć dobrodziejstw tej metody w swoim życiu. Sesje mogą być indywidualne lub partnerskie.

Czym jest sesja oddechowa?

Spotkaniem, na którym nauczysz się podstawowej techniki świadomego oddechu oraz doświadczysz jej dobrodziejstw. Sesja może być indywidualna lub partnerska – wspólna dla dwóch osób. Przyjście na sesję nie wymaga specjalnych przygotowań – na wszystkie pytania odpowiem już podczas spotkania.

Jak przebiega sesja?

Sesja przebiega dwuetapowo. Pierwsza cześć ma formę wywiadu. Rozmawiamy głównie o tym, co chcesz przepracować. Druga część to oddychanie – uczę Cie techniki, którą praktykujesz przez godzinę. Podczas sesji wiele osób doświadcza rozluźnienia, spokoju i inspiracji.

Ile to kosztuje?

Sesja indywidualna – 300 zł. Czas trwania około 2h
Sesja partnerska – 400zł. Czas trwania 2,5 – 3h

Promocja dla klientów Shanti: Sesja indywidualna - 200 zł. Sesja partnerska/rodzinna dla 2 osób - 300 zł.
Kurs świadomego oddychania

Propozycja dla tych, którzy doświadczyli już dobroczynnych skutków świadomego oddychania i chcą nauczyć się tej metody, by móc samodzielnie ją stosować.

Jak przebiega kurs?

Kurs składa się z dziesięciu jednogodzinnych spotkań, które odbywają się w odstępach tygodniowych. Celem jest nauczenie Cię metody świadomego oddechu w takim stopniu, żebyś mógł samodzielnie stosować go w swoim życiu.

Czego nauczysz się na kursie?

Przejście przez kurs jest podaniem się procesowi, podczas którego:

 • - Nauczysz się techniki świadomego oddechu oraz tego, w jaki sposób możesz stosować ja w swoim życiu.
 • - Określimy obszary życia, w których chcesz wprowadzić zmiany.
 • - Zidentyfikujemy negatywne wzorce myślowe i schematy zachowań.
 • - Głęboko wejdziemy w proces wybaczania – sobie i innym.
 • - Podam Ci odpowiednie afirmacje.

Kurs Świadomego Oddychania jest procesem bardzo indywidualnym. Na każdym spotkaniu jest chwila na to, by porozmawiać o Twoich doświadczeniach – jak odczuwasz sesje oddechowe, co się zmieniło w Twoim życiu, w jaki sposób rozwijasz potencjał, który odblokował się w Tobie?

Ile to kosztuje?

Pierwsza sesja z interview - 300 zł / ok. 2h.
Następne sesje - 200 zł / 1 sesja trwająca ok. 1h.

Dla klientów Shanti przy wykupieniu pakietu 10 sesji pierwsza sesja z interview - 200 zł, następne sesje po 150zł.
Konsultacja osobista

Konsultacja osobista ma charakter coachingowy. Tematem mogą być: relacje, świadomość bogactwa, świadomość zdrowia, czy też świadomości cudów z elementami Kursu Cudów.

Konsultację możesz potraktować jako osobiste spotkanie ze swoimi pragnieniami i przeszkodami, które stoją na drodze ich realizacji. Podczas konsultacji dowiesz, co możesz zrobić, by Twoje marzenia i pragnienia miały szansę się zrealizować.

Dla Twojej wygody, tematy konsultacji podzieliliśmy na cztery obszary:

 • - Związki miłości (LRT) – gdy chcesz pracować nad swoimi relacjami: w związku, z samym sobą, światem czy Bogiem.
 • - Świadomość bogactwa – dla Ciebie, jeśli chcesz doświadczyć w swoim życiu więcej bogactwa, zarówno tego materialnego, jak i duchowego.
 • - Świadomość zdrowia i życia (fizyczna nieśmiertelność wg. L. Orra) – gdy zależy Ci na długim życiu w doskonałym zdrowiu.
 • - Świadomość cudów z elementami Kursu Cudów – jeśli chcesz doświadczać boskiej Miłości i Obecności w każdym dniu swojego życia.

Podczas konsultacji: przeanalizujemy Twoją bieżącą sytuację, zidentyfikujemy negatywne wzorce myślowe oraz nauczę Cię najbardziej odpowiednich dla Ciebie metod pracy z umysłem i podświadomością. Praktyki te są do codziennego samodzielnego stosowania. Pozytywny efekt pojawia się zazwyczaj po 21 dniach stosowania zalecanych praktyk.

Czas trwania ok. 2h. Cena: 300zł.
Medytacja w biznesie

Wielcy ludzie biznesu zawsze znajdują czas na wyciszenie myśli i uspokojenie swojego umysłu. Bardzo często takie wyciszenie przyjmuje formę medytacji. Sprawdź, może ta propozycja będzie właśnie dla Ciebie.

Po co wprowadzać medytację do biznesu?

Ponieważ jest do doskonały sposób na to, aby:

 • - rozładować stres, który skumulował się w ciągu ostatnich dni,
 • - uzyskać jasność myśli,
 • - zyskać klarowność w podejmowanych decyzji.

Czym jest medytacja?

Przede wszystkim czymś, czego się doświadcza. Bez względu na to, czy masz już doświadczenia z medytacją, czy dopiero zaczynasz, to proces medytacji w biznesie najlepiej jest przeprowadzić przy wsparciu kogoś doświadczonego – osoby, która jest nauczycielem, a jednocześnie sama prowadzi biznes i stosuje medytację, tak jak ja.

W jaki sposób będziemy pracować?

Są to dwa jednogodzinne spotkania, które odbywają się w odstępie trzech tygodni. Na pierwszej sesji wchodzimy w temat: opisujesz swoją sytuację i to, cho chcesz w niej zmienić. Następnie uczę Cię techniki i dokładnie tłumaczę, jak stosować ją codziennie w domu.

Na drugim spotkaniu robimy podsumowanie. Odpowiadam również na każde Twoje pytanie, oraz podpowiadam, co możesz zrobić, żeby w jeszcze lepszy sposób wykorzystać moc płynącą z procesu medytacji.

Cena 150 zł za jedną sesję. Razem: 300zł.
Nauka świadomej zmiany negatywnych przekonań

Negatywne przekonania sabotują nasze działania, nie pozwalając dostrzec możliwości, jakie niesie ze sobą świat, oraz uniemożliwiając wprowadzanie pozytywnych zmian. Kurs jest doskonałą propozycją dla każdego, kto chce dokonać skutecznej zmiany.

Negatywne przekonania – czym są, skąd się wzięły i w jaki sposób wpływają na nasze życie?

Negatywne przekonania mogą wynikać z traum, które przeżyliśmy na bardzo wczesnym etapie naszego życia – kres prenatalny, poród i wczesne dzieciństwo. Doskonale ten proces opisuje i wyjaśnia Sondra Ray w swoich książkach Duchowa Intymność i Wyzwalające Oddychanie.

Czym jest kurs świadomej zmiany negatywnych przekonań?

Cały kurs jest cyklem spotkań, odbywających się w odstępach 1-2 tygodni, które są podzielone tematycznie. Tematy sesji dobrane są w taki sposób, aby zidentyfikować i zmienić negatywne przekonania niewystępujące w najważniejszych obszarach życia. Każdy temat omawiany jest na dwóch spotkaniach.

Kurs możesz przejść indywidualnie lub w parze z bliską Ci osobą np. partnerem.

Podczas kursu pracujemy z negatywnymi przekonaniami w tematach:

 • - Prosperity – szeroko rozumiana obfitość z życiu.
 • - Zdrowie – w jaki sposób utrzymać dobry stan zdrowia fizycznego i psychicznego.
 • - (LRT®) - Związki Miłości. Pracujemy w oparciu o techniki zawarte w autorskim warsztacie Sondry i Marcusa Ray.
 • - Seksualność – praca ze schematami myślowymi, które blokują udane życie seksualne.
 • - Duchowość – The God Training. Proces oparty o metody Sondry i Marcusa Ray. The Good Training jest drogą prowadzącą do otworzenia się na relacje z Bogiem,czy w jakikolwiek inny sposób pojmowaną siłą wyższą. Owocami tej drogi są Miłość, Radość, Spokój, Cierpliwość i Wiara.
 • - Autosabotaż. Pracujemy z najbardziej negatywną myślą na swój temat, tzw. kłamstwem osobistym.

Sesje

Każdy temat omawiany jest na dwóch sesjach. Z kolei każda sesja składa się z dwóch etapów: pogłębionego wywiadu i sesji oddechowej. Na pierwszym spotkaniu identyfikujemy Twoje osobiste przekonania oraz pracujemy z nimi podczas sesji oddechowej.

Pomiędzy pierwszą a druga sesją dotyczącą danego tematu, pracujesz samodzielnie – dostaniesz ode mnie skrypt z osobistymi afirmacjami oraz technikami.

Tu może pojawić się pytanie: czy muszę przepracować wszystkie tematy?

Oczywiście, że nie. Możesz pracować – samodzielnie lub wspólnie z partnerem, nad takim zestawem tematów, który aktualnie jest dla Ciebie najbardziej korzystny.

Ile to kosztuje?

Cena jednej sesji indywidualnej 300zł. Czas trwania około 2h.
Cena jednej sesji dla pary 400 zł. Czas trwania około 3h.

Promocja dla klientów Shanti: Sesja indywidualna - 200 zł. Sesja dla pary - 300 zł.