26-28.06.2020 Warsztaty "Sex and Money" z Sondrą i Markusem Ray


Prowadzący: Sondra Ray, Markus Ray

Część z Was pytała, czy Sondra i Markus Ray przyjadą w tym roku do Polski, aby przeprowadzić swoje warsztaty? Tak, i już dziś chcemy zaprosić Was na spotkanie z tymi fantastycznymi nauczycielami. W tym roku, po raz pierwszy w Polsce, przeprowadzą oni: „Sex and Money Seminar”. Jeśli znacie już Sondrę i Markusa z poprzednich warsztatów, wiecie, że spotkania z nimi są niezwykle emocjonujące, intensywne i głęboko transformujące - wiele osób doświadcza po nich gruntownych życiowych zmian. Tym razem tematami, które będziecie mogli przepracować, będą seks i pieniądze. Dlaczego akurat te tematy? Bo dla wielu osób są one jeszcze trudne, a nie powinny.

Czego doświadczysz na warsztatach?

Każdy z uczestników odbiera i odczuwa spotkania z Sondrą i Markusem na swój sposób. Na warsztatach:

  • - Zidentyfikujesz swoje negatywne przekonania na temat seksu i pieniędzy.
  • - Dowiesz się, które z nich jest największą przeszkodą do tego, by czerpać radość i satysfakcję z udanego życia seksualnego.
  • - Dowiesz się, które z Twoich negatywnych przekonań, blokuje Cię przed zarabianiem odpowiednio dużych pieniędzy. A jeśli zarabiasz już duże pieniądze, ale proces ten okupiony jest dużym stresem i zaniedbywaniem innych sfer Twojego życia, dowiesz się, jak to zmienić.
  • - Nauczysz się korzystać z takich narzędzi jak: wyzwalające oddychanie i afirmacje, by pozbyć się negatywnych przekonań i zastąpić je takimi, które będą działały na Twoją korzyść oraz pogłębić proces pozytywnych zmian.
  • - Wprowadzisz swój umysł w stan otwartości na inspiracje.

Dla kogo są te warsztaty?

Dla każdego, kto chce wziąć odpowiedzialność za swoje myśli i zmienić swoje życie, zarówno seksualne, jak i materialne, na lepsze. Doświadczyć, w jaki sposób uwzględnienie duchowego aspektu może wzbogacić te dwie sfery życia, które na pierwszy rzut oka wydają się być tak odległe od duchowości.

Kiedy?

Warsztaty "Sex and Money" odbędą się 26-28.06.2020.

Piątek. Wprowadzenie i sesja oddechowa przeprowadzona przez Sondrę i Markusa.

Sobota. Pracujemy nad przekonaniami związanymi z seksem i szeroko rozumianą seksualnością. Dzień kończymy sesją oddechową przeprowadzoną przez Sondrę i Markusa.

Niedziela. Pracujemy z przekonaniami dotyczącymi pieniędzy, obfitości i dobrobytu. Dzień kończymy sesją oddechową przeprowadzoną przez Sondrę i Markusa oraz rytuałem płatków róż.

Tych z Was, którzy nie zdecydują się na udział w warsztatach, a chcą poznać Sondrę i Markusa, porozmawiać lub poprosić o autograf na książce,zapraszamy na bezpłatne spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 25.06.2020 o godzinie 18:00.

Szczegółowe informacje: agenda, zapisy itp. znajdziecie na stronie Warsztatów.