Swoboda karku i ramion w zgodzie ze stawami biodrowymi - Feldenkrais


Warsztat prowadzi: Lubosz Amerski

Kolejny warsztat metodą Feldenkrais to odkrywanie nowych dróg ruchomych między łopatkami a miednicą. Poczujecie jak współpraca tych struktur wpływa na swobodę ruchu całego ciała, a także ograniczenia i dolegliwości bólowe kręgosłupa od dolnych po górne jego części. Będziesz mógł dłużej i łatwiej siedzieć, biegać i cokolwiek przyjdzie ci na myśl ;) Otrzymasz nowe instrukcje jak swobodnie i bezbólowo używać swojego ciała.

Po warsztacie każdy uczestnik otrzyma drogą elektroniczną krótki film z podstawowymi ruchami/ ćwiczeniami, które wykonywane będą podczas warsztatu. Film przeznaczony jest do praktyki własnej.

Warsztat prowadzi Lubosz Amerski - fizjoterapeuta, terapeuta manualny , odbył praktyki u Małgorzaty Rakowskiej w Centrum Terapii Manualnej w Zakopanem oraz w Klinice Ortopedii w Weisskirchen - Niemcy. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wlkp., kierunek Sport Osób Niepełnosprawnych oraz Medyczne Studium Zawodowe w Gorzowie Wlkp. W kolejnych latach uczestniczył w kursach terapii manualnej, zdając egzamin w 2008r, odbył kursy z metody PNF, terapii manualnej dla tkanek miękkich, III-trzy stopniowy kurs organizowany przez Polski Związek Traumatologii Sportu dla stawu kolanowego. W trakcie swojej edukacji i pracy zdobywa cenne doświadczenie z zakresu terapii funkcjonalnej oraz różnorodnych technik i metod stosowanych w terapii. Dodatkowym źródłem doświadczeń jest spojrzenie przez czynny pryzmat czynnego udziału w sporcie, jako jeden z nielicznych w Polsce ukończył w Berlinie trwające 4 lata studia: METODA FELDENKRAISA . Więcej na stronie: www.terapia-manualna.net