W drugiej połowie lata szczególnie polecamy Wam
terapię czaszkowo-krzyżową

Uważamy, że naprawdę warto promować ten zabieg, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie dla Was specjalnej oferty na sierpień – 10% rabatu na zabieg terapii czaszkowo-krzyżowej.

Uzdrawiająca moc delikatnego dotyku


Terapia czaszkowo-krzyżowa należy do terapii manualnych. Charakterystyczny dla tego zabiegu, niezwykle delikatny dotyk, ma na celu unormowanie rytmu płynu mózgowo-rdzeniowego. Jak wykazały badania, prawidłowy przepływ płynu mózgowo-rdzeniowego ma bardzo duży wpływ na sprawne funkcjonowanie całego układu nerwowego, a tym samym na pracę pozostałych układów i narządów, równowagę psycho-fizyczną oraz łagodzenie bólu.


Natychmiastowy efekt odprężenia


Pierwszym efektem, jaki odczuwa się już podczas zabiegu, jest odprężanie i głęboki relaks. Pod wpływem delikatnego dotyku mięśnie zaczynają się rozluźniać, negatywne emocje odpuszczają, a umysł wycisza. To dlatego po zabiegu człowiek czuje się całkowicie odprężony i zrelaksowany.


Długofalowy efekt zdrowotny


Efekt odprężenia to tylko początek pozytywnych zmian, jakie terapia czaszkowo-krzyżowa ma na nasz organizm. W dłuższej perspektywie, dzięki tym zabiegom, można:

  • - pozbyć się bólu wszelkiego rodzaju w tym: migrenowego, kręgosłupa, stawów, czy menstruacyjnego;
  • - poprawić jakość snu, niwelując zaburzenia typu: bezsenność, trudność w zasypianiu itp.;
  • - osiągnąć równowagę emocjonalną – zabiegi są pomocna w przypadku nerwic, depresji, czy poradzeniu sobie z traumami;
  • - zwiększyć koncentrację i zdolność uczenia się, również w przypadku osób z dysleksją, zaburzeniami koncentracji, czy nadpobudliwością.


Terapia praktycznie dla każdego


Zabieg terapii czaszkowo-krzyżowa może być wykonywana praktycznie każdej osobie. Jest ona bezpieczna dla kobiet w ciąży, noworodków, dzieci, i osób starszych.


Zabieg w prezencie

Warto pamiętać, że w Shanti możecie również wykupić zabieg jako prezent dla innej osoby w formie Vouchera. Taki bon upominkowy ważny jest przez trzy miesiące. Dlatego, jeśli w najbliższym otoczeniu macie kogoś, komu możecie sprawić tego typu prezent, warto o tym pomyśleć.


Zamów