Uwolnij sTREs - cykliczne grupowe spotkania z TRE®


Prowadzi: Ania Płuciennik

Czym jest TRE® (Trauma Releasing Exercises)?

TRE® jest metodą opracowaną przez dr David’a Berceli’ego. Polega na wzbudzeniu za pomocą sekwencji odpowiednich ćwiczeń, wibracji neurogenicznych w naszym ciele, umożliwiających uwolnienie się od traum, napięć i codziennego stresu.

Jaki jest jej cel?

Celem stosowania TRE® jest przywrócenie ciała do naturalnej równowagi, w której wszystkie układy (neurologiczny, biochemiczny, anatomiczny) pracują w harmonii.

Dlaczego 6 spotkań?

Bo wg twórcy metody Davida Berceli, to taka ilość spotkań, która pozwala na samodzielne, bezpieczne praktykowanie TRE®, pozwala lepiej poznać swoje ciało, uświadomić sobie jego potrzeby, nauczyć się techniki samoregulacji.

Dlaczego grupa stała?

TRE® to intymny proces, a nie każdy lubi dzielić się swoją intymnością w co rusz nowym gronie. Stałość składu grupy, pozwala też poczuć się bezpiecznie, umożliwia pełniejsze otwarcie się, a grupa może jednocześnie stanowić wsparcie.

Dlaczego cyklicznie?

Bo zapewnia to regularność, rytmiczność czasu poświęcanego sobie, swojemu zdrowiu tak psychicznemu jak i fizycznemu.

Co oprócz warsztatu TRE® obejmuje cena?

Kameralny klimat, wodę, kawę, herbatę, karimaty, koce, wspaniałą atmosferę, możliwość oderwania się od codzienności, spotkanie nowych osób, relaks, relaks, relaks.

Zadbaj o siebie. Strząśnij sTREs.

Dowiedz się więcej o TRE®