Ja i moje relacje - Ustawienia wg Berta Hellingera


Warsztat prowadzi: Grażyna Lenard-Dutczak

Jak jest z Twoimi relacjami w życiu? Czy chcesz je poprawić, zmienić, ulepszyć? Relacje z mamą, tatą, partnerem, dzieckiem, szefem? Jeśli chcesz myśleć o innych rzeczach niż to, że “ONI” robią mi to i tamto, jeśli chcesz skupić się na realizacji swoich celów i swojego Życia przyjdź na warsztat ustawień prowadzony przez Grażynę Lenard-Dutczak, a organizowany przez Shanti. Zapraszamy!

Metoda ustawień to krótkoterminowa terapia, która doprowadza do porządku w naszym życiu i rodzinie niezależnie od tego jakie relacje z innymi ludźmi, pieniędzmi, zdrowiem mamy teraz. Przy okazji uzdrawiamy wszelkie uwikłania w życiu, wyrzuty sumienia, poczucie winy, poczucie bycia ofiarą lub prześladowcą aby poczuć miłość do samego siebie, przestać szukać jej na zewnątrz, pomóc sobie i móc siebie realizować.

Warsztat prowadzi Grażyna Lenard-Dutczak, która metodą ustawień rodzinnych pracuje od 2003 roku. Uczyła się u samego Berta Hellingera, oraz Joy Manne, Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera, Franza Rupperta i Andrei Droli. www.szczecinterapeuta.pl. Facebook: Lenard-Dutczak Therapy