Uzdrowienie ciała i duszy - Ustawienia wg Berta Hellingera


Warsztat prowadzi: Grażyna Lenard-Dutczak

Z nowym rokiem możesz rozpocząć drogę ku zdrowiu ciała i duszy. Na warsztatach spotkamy się z tym co zapamiętało Twoje ciało z przeszłości i jak to rzutuje na teraźniejszość: czy podświadomie oczekujesz na uzdrowienie czy chorobę. A w związku z tym czy działasz ku uzdrowieniu czy pozostajesz bierny. I czy jesteś gotowy na rozstanie z chorobą? Zapraszamy na warsztat, na którym możesz rozpocząć drogę do zdrowia.

Metoda ustawień to krótkoterminowa terapia, która doprowadza do porządku w naszym życiu i rodzinie niezależnie od tego jakie relacje z innymi ludźmi, pieniędzmi, zdrowiem mamy teraz. Przy okazji uzdrawiamy wszelkie uwikłania w życiu, wyrzuty sumienia, poczucie winy, poczucie bycia ofiarą lub prześladowcą aby poczuć miłość do samego siebie, przestać szukać jej na zewnątrz, pomóc sobie i móc siebie realizować.

Warsztat prowadzi Certyfikowana Terapeutka Metody Ustawień Berta Hellingera Grażyna Lenard-Dutczak, która metodą ustawień rodzinnych pracuje od 2003 roku. Uczyła się u samego Berta Hellingera, oraz Joy Manne, Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera, Franza Rupperta i Andrei Drohli. Więcej informacji o prowadzącej: www.szczecinterapeuta.pl facebook: Lenard-Dutczak Therapy.