Jak wyjść z roli ofiary - Ustawienia wg Hellingera


Warsztat prowadzi: Grażyna Lenard-Dutczak

Powodów dlaczego wchodzimy w rolę ofiary jest sporo: bo rodzina wybrała dla nas taką rolę, bo inaczej nie umiemy, bo kochamy kogoś tak bardzo że chcemy nieść jego los, bo wydaje się że łatwiej innych kontrolować w ten sposób… Najważniejsze jest jednak odpowiedzieć sobie na pytanie: “Czy chcę wyjść z roli ofiary”. Jeśli odpowiedź brzmi “TAK” to zapraszam na warsztat ustawień.

Metoda ustawień to krótkoterminowa terapia, która doprowadza do porządku w naszym życiu i rodzinie niezależnie od tego jakie relacje z innymi ludźmi, pieniędzmi, zdrowiem mamy teraz. Przy okazji uzdrawiamy wszelkie uwikłania w życiu, wyrzuty sumienia, poczucie winy, poczucie bycia ofiarą lub prześladowcą aby poczuć miłość do samego siebie, przestać szukać jej na zewnątrz, pomóc sobie i móc siebie realizować.

Warsztat prowadzi Certyfikowana Terapeutka Metody Ustawień Berta Hellingera Grażyna Lenard-Dutczak, która metodą ustawień rodzinnych pracuje od 2003 roku. Uczyła się u samego Berta Hellingera, oraz Joy Manne, Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera, Franza Rupperta i Andrei Drohli. Więcej informacji o prowadzącej: www.szczecinterapeuta.pl facebook: Lenard-Dutczak Therapy.