Wina i gniew-jak żyć bez nich? - Ustawienia Hellingera


Warsztat prowadzi: Grażyna Lenard-Dutczak

Poczucie własnej winy jest silne zwłaszcza wtedy gdy nie chcemy się do niej przyznać. Często używamy gniewu żeby obronić się przed odczuwaniem winy. Jeśli już spotkamy się z własną winą, weźmiemy ją na własne ramiona to nabywamy sił. Inaczej jest, gdy chcemy przyjąć na siebie czyjąś winę i jej skutki-wtedy czujemy się osłabieni.

Jeśli pragniesz poczuć się wolny od obwiniania siebie i innych, jeśli chcesz poczuć własną siłę przyjdź na warsztat ustawień wg. Berta Hellingera prowadzony przez Grażynę Lenard-Dutczak, zapraszamy.

Metoda ustawień to krótkoterminowa terapia, która doprowadza do porządku w naszym życiu i rodzinie niezależnie od tego jakie relacje z innymi ludźmi, pieniędzmi, zdrowiem mamy teraz. Przy okazji uzdrawiamy wszelkie uwikłania w życiu, wyrzuty sumienia, poczucie winy, poczucie bycia ofiarą lub prześladowcą aby poczuć miłość do samego siebie, przestać szukać jej na zewnątrz, pomóc sobie i móc siebie realizować.

Warsztat prowadzi Certyfikowana Terapeutka Metody Ustawień Berta Hellingera Grażyna Lenard-Dutczak, która metodą ustawień rodzinnych pracuje od 2003 roku. Uczyła się u samego Berta Hellingera, oraz Joy Manne, Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera, Franza Rupperta i Andrei Drohli. Więcej informacji o prowadzącej: www.szczecinterapeuta.pl facebook: Lenard-Dutczak Therapy.