Drishti - między dynamiką a wyciszeniem


Prowadzi: Tomasz Dorożyński

Drishti czyli w wolnym tłumaczeniu “skupione spojrzenie” jest środkiem służącym rozwijaniu skoncentrowanej intencji i stanowi jeden z filarów praktyki ashtanga jogi. To element praktyki dotyczącej wycofania zmysłów prowadzący do zwiększenia koncentracji. Zapraszamy na weekendowy, wiosenny warsztat podczas którego poprzez praktykę jogi będziemy poszukiwać wewnętrznego balansu.

W trakcie warsztatów, spróbujemy wykorzystać jogę, jako narzędzie do odnajdywania wewnętrznej równowagi. Poruszając się pomiędzy dynamiką powitań słońca lub w miarę możliwości, dużo bardziej wymagających vinyas a absolutnym bezruchem Savasany, wykorzystując niezwykłe działanie Drishti, będziemy szukać tak bardzo potrzebnej nam dziś wewnętrznej harmonii. Zobaczymy też jak w tej równowadze pomaga piękny, stabilny balans ciała.

Wiosenny czas i praktyka, pomogą nam pozbyć się resztek zimowego letargu. Naszą praktykę w duchu Drishti poprowadzi Tomasz Dorożyński - doświadczony nauczyciel jogi z dyplomem uprawniającym, do prowadzenia zajęć w tradycyjnym stylu „Mysore”. Czego potrzebujesz: wygodny strój do praktyki oraz matę do ćwiczeń.

Gdzie odbędą się warsztaty?

Zapraszamy do Akademii Tańca, ul. Łukasińskiego 116 w Szczecinie
(między Rossmannem a Biedronką).