W jaki sposób okazać bliskiej osobie, jak bardzo jest dla nas ważna? Sposobów jest wiele. Na co dzień doskonale sprawdzają się drobne gesty: ciepły uśmiech, miły SMS, czy filiżanka dobrej kawy. Jednak przychodzą takie momenty, kiedy chcielibyśmy podarować coś szczególnego. Szukamy wtedy pomysłu na doskonały prezent. Jeśli w tym momencie zastanawiasz się, co szczególnego mógłbyś podarować bliskiej osobie, by pokazać jej, jak bardzo jest dla Ciebie ważna, rozważ naszą propozycję:


Indywidualna sesja jogi

A może bliska Ci osoba bardziej doceni aktywną formę relaksu? W takim przypadku również możemy Ci pomóc. Dla tego typu osób przygotowaliśmy voucher na indywidualną sesję jogi. Joga jest doskonałą formą aktywności, która nie tylko pozwala poprawić kondycję fizyczną, ale również głębiej poznać samego siebie. Dzieje się tak, ponieważ podczas ćwiczeń harmonizujemy ze sobą trzy obszary: ciało, umysł i duszę. Z doświadczenia wiemy, że prezent ten zostanie szczególnie doceniony przez osoby, którym bliski jest temat rozwoju osobistego i dążenia do doskonałości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat jogi, przejdź tutaj.


Masaż ajurwedyjski

Ciepły blask świec, zapach egzotycznych olejków i wprawna dłoń masażystki przenosi ciało i umysł w krainę błogiego odprężenia. Wizyta w starożytnym świecie ajurwedy i głęboki relaks, jaki daje masaż, to doskonały prezent dla osób, które na co dzień są tak zajęte myśleniem o innych, że nie mają czasu pomyśleć o sobie. Znasz kogoś takiego? Gwarantujemy, że chwile oderwania od codzienności, jakie w ten sposób ofiarujesz, z pewnością zostaną docenione i zapamiętane na długo.

Więcej o naszych masażach ajurwedyjskich dowiesz się na tej stronie.


Konsultacja ajurwedyjska

Ajurweda jest jednym z najstarszych systemów leczniczych, i to prawda – w Ajurwedzie stosujemy masaże i zabiegi lecznicze, które mają na celu powrót do zdrowia, zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym. Jednak na najgłębszym poziomie zrozumienia Ajurweda jest po prostu stylem życia. Stylem, w którym dążymy do zachowania pełnej harmonii i równowagi. Konsultacje ajurwedyjskie mają pomóc Ci poznać i zrozumieć, co możesz robić na co dzień, by zachować dobre zdrowie, świetne samopoczucie i życiową równowagę.

Więcej o ajurwedzie dowiesz się na tej stronie.


Masaż twarzy Kobido

Promienna i zrelaksowana skóra twarzy bez igieł, cięć i innych inwazyjnych metod? Tak, to możliwe dzięki masażowi Kobido. Nawet jednorazowy zabieg sprawi, że buzia zyska młodszy i zdrowszy wygląd. Kilka etapów masażu, w tym praca na głębokich mięśniach mimicznych spłyca zmarszczki, poprawia koloryt i owal twarzy. Jeśli chcesz podarować bliskiej osobie naturalny sposób na spowolnienie procesów starzenia się skóry twarzy podaruj mu nasz voucher na masaż Kobido.

Więcej o rytuale Kobido dowiesz się na tej stronie.


Refleksologia stóp

Czy wiesz, że refleksologia ma swoje korzenie w starożytnej medycynie chińskiej? Według tej nauki na stopach są punkty zwane refleksami, które mają połączenie energetyczne ze wszystkimi organami. Masując w odpowiedni sposób stopy, pobudzamy poszczególne organy do pracy, dzięki czemu cały organizm ulega regeneracji oraz poprawia się ogólny stan zdrowia. To dlatego voucher na ten zabieg będzie doskonałym prezentem zarówno dla osoby, która „nie ma czasu” zadbać o swoje zdrowie, jak również dla osoby, która w bardzo świadomy sposób podchodzi do kwestii własnego zdrowia.

Więcej o zabiegu dowiesz się na tej stronie.


Refleksologia twarzy, uszy i głowy

Czy wiesz, że punkty refleksologiczne znajdują się również na twarzy, uszach i szyi? A ponieważ miejsca te znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie centralnego systemu nerwowego, pobudzenie ich refleksów ma niesamowity wpływ na nasze samopoczucie — podczas masażu doświadczamy głębokiego relaksu, stopniowego rozluźnienia całego ciała oraz wyciszenia umysłu. Oprócz korzystnego wpływu na zdrowie masaż ten ma dobroczynny wpływ na urodę – po zabiegu cera jest odświeżona, wygładzona i pełna blasku. Dlatego voucher na ten zabieg jest doskonałym prezentem dla osoby, która potrzebuje wyciszenia i głębokiego odprężenia, dba o swoje zdrowie i piękną twarz.

Więcej o zabiegu dowiesz się na tej stronie.


Terapia czaszkowo-krzyżowa

Ten niezwykle delikatny masaż jest nie tylko głęboko relaksujący, ale również leczniczy. Za pomocą delikatnego dotyku terapeuta uwalnia blokady i przywraca prawidłowe pulsowanie płynu mózgowo-rdzeniowego. Terapia czaszkowo-krzyżowa może przynieść znaczną ulgę osobom, które cierpią na bóle kręgosłupa, ale również innego rodzaju dolegliwości. Idealny prezent, jeśli chcesz pomóc bliskiej Ci osobie w procesie powrotu do zdrowia.

Więcej informacji na temat terapii czaszkowo-krzyżowej znajdziesz tutaj.


Sesje świadomego oddechu

Sesje świadomego oddechu pozwalają dotrzeć do głębokich pokładów nieświadomości, zidentyfikować negatywne przekonania, które potrafią blokować życiowe działania, przepracować je oraz uwolnić twórczą moc umysłu. Sesje świadomego oddechu są doskonałe zarówno dla osób, które chcą uporządkować swoje życie prywatne, jak również dla właścicieli firm lub managerów, którzy zastanawiają się, jak przejść na wyższy poziom zarządzania.

Więcej na temat sesji świadomego oddechu oraz medytacji w biznesie znajdziesz tutaj.


Inne sesje, jakie możesz sprezentować, wykupując naszą kartę

Uwalnianie wg B. Hellingera, sesje dla osób, które chcą przyjrzeć się swoim relacjom rodzinnym i przekonaniom wyniesionym z domu. Doskonała dla osób, które chcą bardziej świadomie prowadzić swoje własne życie rodzinne.

Dwupunkt – przyciągnij do siebie najlepsze rozwiązanie dla trudnej sytuacji. Techniką dwupunktu można pracować praktycznie z każdym zagadnieniem: zdrowiem, finansami, emocjami, czy trudnymi relacjami. Idealne dla osób, które szukają rozwiązań działających na wyższym poziomie.

Odczyty z Kronik Akaszy. Pracując z Kronikami Akaszy otrzymasz odpowiedź na każde nurtujące Cię pytanie. Pytania mogą dotyczyć zarówno życia osobistego, jak i zawodowego. Po takiej sesji wychodzisz praktycznie z gotowym rozwiązaniem, na które samemu trudno byłoby Ci wpaść.

Sesje Bars. Zabieg polega na lekkim ucisku w odpowiedni sposób 32 kluczowych punktów energetycznych, jakie rozmieszczone są na głowie. Sesja pomaga uporządkować myśli, opanować chaos emocjonalny, czy przynieść ulgę w przypadku, gdy nasze myśli i emocje zbyt mocno skupiły się na jednym trudnym zagadnieniu. Idealne dla osób, które mają potrzebę uporządkowania swoich myśli i emocji.


Więcej informacji na temat technik kwantowych znajdziesz tutaj.