W jaki sposób okazać bliskiej osobie, jak bardzo jest dla nas ważna? Sposobów jest wiele. Na co dzień doskonale sprawdzają się drobne gesty: ciepły uśmiech, miły SMS, czy filiżanka dobrej kawy. Jednak przychodzą takie momenty, kiedy chwielibyśmy podarować coś szczególnego. Szukamy wtedy pomysłu na doskonały prezent. Jeśli w tym momencie zastanawiasz się, co szczególnego mógłbyś podarować bliskiej osobie, by pokazać jej jak bardzo jest dla Ciebie ważna, rozważ naszą propozycję:


Karta podarunkowa – voucher na zabieg refleksologii stóp

Czy wiesz, że refleksologia ma swoje korzenie w starożytnej medycynie chińskiej? Według tej nauki na stopach są punkty zwane refleksami, które mają połączenie energetyczne ze wszystkimi organami. Masując w odpowiedni sposób stopy, pobudzamy poszczególne organy do pracy, dzięki czemu cały organizm ulega regeneracji oraz poprawia się ogólny stan zdrowia. To dlatego voucher na ten zabieg będzie doskonałym prezentem zarówno dla osoby, która „nie ma czasu” zadbać o swoje zdrowie, jak również dla osoby, która w bardzo świadomy sposób podchodzi do kwestii własnego zdrowia.

Więcej o zabiegu dowiesz się na tej stronie.


Karta podarunkowa – voucher na zabieg refleksologii głowy

Czy wiesz, że punkty refleksologiczne znajdują się również na twarzy, uszach i szyi? A ponieważ miejsca te znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie centralnego systemu nerwowego, pobudzenie ich refleksów ma niesamowity wpływ na nasze samopoczucie - podczas masażu doświadczamy głębokiego relaksu, stopniowego rozluźnienia całego ciała oraz wyciszenia umysłu. Oprócz korzystnego wpływu na zdrowie, masaż ten ma dobroczynny wpływ na urodę – po zabiegu cera jest odświeżona, wygładzona i pełna blasku. Dlatego voucher na ten zabieg jest doskonałym prezentem dla osoby, która potrzebuje wyciszenia i głębokiego odprężenia, dba o swoje zdrowie i piękną twarz.

Więcej o zabiegu dowiesz się na tej stronie.


Karta podarunkowa - voucher na masaż ajuwedyjski

Ciepły blask świec, zapach egzotycznych olejków i wprawna dłoń masażystki przenosi ciało i umysł w krainę błogiego odprężenia. Wizyta w starożytnym świecie ajurwedy i głęboki relaks, jaki daje masaż, to doskonały prezent dla osób, które na co dzień są tak zajęte myśleniem o innych, że nie mają czasu pomyśleć o sobie. Znasz kogoś takiego? Gwarantujemy, że chwile oderwania od codzienności, jakie w ten sposób ofiarujesz, z pewnością zostaną docenione i zapamiętane na długo.

Więcej o naszych masażach ajurwedyjskich dowiesz się na tej stronie.


karta podarunkowa - voucher na indywidualną sesję jogi

A może bliska Ci osoba bardziej doceni aktywną formę relaksu? W takim przypadku również możemy Ci pomóc. Dla tego typu osób przygotowaliśmy inną propozycję – voucher na indywidualną sesję jogi. Joga jest doskonałą formą aktywności, która nie tylko pozwala poprawić kondycję fizyczną, ale również głębiej poznać samego siebie. Dzieje się tak, ponieważ podczas ćwiczeń harmonizujemy ze sobą trzy obszary: ciało, umysł i duszę. Z doświadczenia wiemy, że prezent ten zostanie szczególnie doceniony przez osoby, którym bliski jest temat rozwoju osobistego i dążenia do doskonałości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat jogi, przejdź tutaj.