Agnieszka Szkudlarek

Moje dwie pasje: joga i podróżowanie. To fascynacja praktyką asan stała się inspiracją podróży do Indii - kolebki jogi. Wyprawa, którą odbyłam w 2000 roku okazała się przełomowym etapem mojego dalszego rozwoju i wyznaczyła jego kierunek. Bliskie spotkanie z kulturą Wschodu podczas pobytu w Indiach, w niezwykły sposób połączyło obie pasje będące w jakiś sposób formą mojej podróży: wewnętrznej, duchowej skierowanej w głąb własnej natury i tej, ukierunkowanej na poznawanie nowych miejsc, ciekawych kultur i ludzi. Łączę jogę i podróżowanie, gdyż człowiek często jest bardziej przywiązany do podróży niż do odkrywania... bo podróż dzieje się w umyśle... odkrywanie dzieje się w sercu.

Dowiedz się więcej

Olga Wachterowa

Jestem Dyplomowanym Refleksologiem Polskiego Instytutu Refleksologii. Zajmuję się refleksologią od 2008 roku. Ze zdumieniem obserwuję efekty pracy Refleksologicznej i chętnie pomagam tym, którzy do mnie się zwracają.

Moja doga do refleksologii zaczęła się zwyczajnie – długie kolejki u specjalistów i ciągłe zastanawianie się nad przyczyną nawrotów tych samych dolegliwości. Na kolejnej wizycie pani doktor wymieniła po kolei wszystkie zastosowane przez nią terapie, z których żadna nie przyniosła trwałych zmian, i oświadczyła, że na tym jej arsenał się wyczerpał. Zasugerowała pozostawać pod kontrolą specjalistów i spróbować terapii alternatywnych. A więc lekarz podpowiedział mi, że leczenie wg medycyny akademickiej wyczerpało swoje możliwości i nadszedł czas by zwrócić się do Natury. Bardzo cenię sobie tę szczerość.

Dowiedz się więcej

Agnieszka Mazur

Pewnego dnia stojąc jak co dzień przy zlewie i zmywając naczynia usłyszałam wewnątrz siebie zdanie ,,mam czterdzieści kilka lat i JESZCZE NIE ŻYŁAM". Zamarłam. Nie wiedziałam co się dzieje. To zdanie długo jeszcze pracowało we mnie. Niedługo po tym zdałam sobie sprawę, że nie ma mnie w środku, że jest tam tylko przerażająca pustka. A więc gdzie jestem !? Kim jestem!? Te pytania nie opuszczały mnie przez kilka następnych lat. Rozpoczęłam poszukiwania. Przeszłam różnego rodzaju terapie, te które najlepiej na mnie zadziałały zgłębiłam i teraz stosuję w swojej pracy z klientami.

Dowiedz się więcej

Agnieszka Kania

Nazywam się Agnieszka Kania. Jestem terapeutką ajurwedyjską, zielarką i fitoterapeutką, a także dyplomowaną położną i opiekunką dziecięcą, magistrem wychowania fizycznego oraz managerem ds. zakupów żywności.

Dowiedz się więcej

Tomasz Dorożyński

Nauczyciel Jogi (Legitymacja Instruktora Nr 31177/I/R/2010, Minister właściwy do spraw kultury fizycznej i sportu).

Uczeń Manju Joisa, syna Pattabiego, nauczyciela i twórcy Ashtanga Yogi w jej obecnym kształcie. Absolwent „European Academy of Ashtanga Yoga”, prowadzonej przez Manju, z dyplomem uprawniającym, do prowadzenia zajęć w tradycyjnym stylu „Mysore”.

Dowiedz się więcej

Renata Słowik-Rodak

Jestem dyplomowaną fizjoterapeutką a skuteczną pomocą w sytuacji różnych dolegliwości ruchowych zajmuję się od ponad dwudziestu lat. Praktykowałam w Klinice i Katedrze Ortopedii Dziecięcej. Ukończyłam liczne kursy doszkalające a także szkolenia poszerzające tradycyjną wiedzę i praktykę dobrego specjalisty m. in. masaż chiński, kręgarstwo, taping kinestetyczny, Su Jok.

Dowiedz się więcej