Agnieszka Szkudlarek

Moje dwie pasje: joga i podróżowanie. To fascynacja praktyką asan stała się inspiracją podróży do Indii - kolebki jogi. Wyprawa, którą odbyłam w 2000 roku okazała się przełomowym etapem mojego dalszego rozwoju i wyznaczyła jego kierunek. Bliskie spotkanie z kulturą Wschodu podczas pobytu w Indiach, w niezwykły sposób połączyło obie pasje będące w jakiś sposób formą mojej podróży: wewnętrznej, duchowej skierowanej w głąb własnej natury i tej, ukierunkowanej na poznawanie nowych miejsc, ciekawych kultur i ludzi. Łączę jogę i podróżowanie, gdyż człowiek często jest bardziej przywiązany do podróży niż do odkrywania... bo podróż dzieje się w umyśle... odkrywanie dzieje się w sercu.

Dowiedz się więcej

Olga Wachterowa

Jestem Dyplomowanym Refleksologiem Polskiego Instytutu Refleksologii. Zajmuję się refleksologią od 2008 roku. Ze zdumieniem obserwuję efekty pracy Refleksologicznej i chętnie pomagam tym, którzy do mnie się zwracają.

Moja doga do refleksologii zaczęła się zwyczajnie – długie kolejki u specjalistów i ciągłe zastanawianie się nad przyczyną nawrotów tych samych dolegliwości. Na kolejnej wizycie pani doktor wymieniła po kolei wszystkie zastosowane przez nią terapie, z których żadna nie przyniosła trwałych zmian, i oświadczyła, że na tym jej arsenał się wyczerpał. Zasugerowała pozostawać pod kontrolą specjalistów i spróbować terapii alternatywnych. A więc lekarz podpowiedział mi, że leczenie wg medycyny akademickiej wyczerpało swoje możliwości i nadszedł czas by zwrócić się do Natury. Bardzo cenię sobie tę szczerość.

Dowiedz się więcej

Ania Dobosz

Pasjonatka i nauczycielka jogi, którą praktykuję od początku 2014 roku. Doświadczałam jogi i medytacji również w Indiach i Himalajach. Swoją pasją zarażam innych, na macie chętnie ćwiczę z mężem i z rodziną. Joga wniosła bardzo wiele do mojego życia. Oprócz zdrowia, energii i elastyczności dała mi wewnętrzny spokój, odporność psychiczną i umiejętność odpuszczania. Niesamowite jest to, że poprzez ciało i oddech można wpływać na umysł i emocje. Ciało zna odpowiedź na więcej niż nam się wydaje i komunikuje się doskonale jeśli nauczymy się je właściwie odbierać.

Dowiedz się więcej

Dorota Gill Tarnowska

Z natury jestem bardzo ruchliwa i w miarę możliwości korzystam z różnych form aktywności ruchowej. Do pracy dojeżdżam na hulajnodze, w wolnych chwilach jeżdżę na rolkach, podczas urlopu konno, a zimą na łyżwach. Jestem też molem książkowym, lubię zaszyć się z dobrą książką w domowym zaciszu. Zawsze też mam książkę przy sobie w plecaku, gdziekolwiek jestem. Kocham zwierzęta, naturę, ciepło i słońce. Lubię szum lasu, szelest traw i odgłosy ptaków, a codzienny kontakt ze zwierzętami daje mi wiele radości. Merdająca psia kitka czy wystawiony koci brzuszek do głaskania zawsze wywołują u mnie dobry nastrój.

Dowiedz się więcej

Agnieszka Mazur

Pewnego dnia stojąc jak co dzień przy zlewie i zmywając naczynia usłyszałam wewnątrz siebie zdanie ,,mam czterdzieści kilka lat i JESZCZE NIE ŻYŁAM". Zamarłam. Nie wiedziałam co się dzieje. To zdanie długo jeszcze pracowało we mnie. Niedługo po tym zdałam sobie sprawę, że nie ma mnie w środku, że jest tam tylko przerażająca pustka. A więc gdzie jestem !? Kim jestem!? Te pytania nie opuszczały mnie przez kilka następnych lat. Rozpoczęłam poszukiwania. Przeszłam różnego rodzaju terapie, te które najlepiej na mnie zadziałały zgłębiłam i teraz stosuję w swojej pracy z klientami.

Dowiedz się więcej

Agnieszka Kania

Nazywam się Agnieszka Kania. Jestem dyplomowaną opiekunką dziecięcą i położną, magistrem wychowania fizycznego, managerem ds. zakupów żywności, a dziś również konsultantką ajurwedyjską.

Dowiedz się więcej

Aneta Marciak

Jestem licencjonowaną fizjoterapeutką ( w tym roku obrona magistra na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie). Obecnie ukończyłam kurs masażu tkanek głębokich, terapię punktów spustowych oraz terapię manualną wg szkoły niemieckiej.

Dowiedz się więcej