Polecam wszystkim chętnym rozpocząć podróż z joga w towarzystwie Agnieszki. Ja praktykuje 6 lat i w tym 3 lata z Agnieszka. Podsumowując poza jej ogromna fachowością to wspaniała i pełna ciepła kobieta ! Moja podróż z joga koniecznie musi nadal odbywać się w jej towarzystwie!

Kinga M.

Długie godziny pracy przy komputerze i wiele godzin spędzonych za kółkiem, w dłuższej perspektywie spowodowały odczuwalny dyskomfort w okolicy barków.

Znajomy polecił mi jogę. Właśnie joga jako forma ćwiczeń rozciągających jest dla niego najlepsza. Na początku próbowałam praktykować jogę przy pomocy materiałów na YouTube lub podręczników do nauki jogi, ale ta forma nauki szybko mnie znudziła. Stwierdziłam, że joga nie jest dla mnie.

Parę tygodni później wpisałam w wyszukiwarkę zajęcia indywidualne, pojawiła się Agnieszka i komentarze na fb, które mnie przekonały i tak o to zaczęła się moja przygoda z jogą.

Agnieszka dokładnie tłumaczy jak wykonywać poszczególne asany. Już po pierwszych zajęciach było widać nad którymi partiami ciała muszę popracować, czułam lekkie zakwasy ale też rozciągnięcie, na którym mi zależało. Zajęcia nie są nudne. A atmosfera luźna i odprężająca.

Polecam zajęcia z Agnieszką.

Monika P.