joga klasyczna szczecin

Joga indywidualna

Zależy Ci na indywidualnym programie dostosowanym do Twoich potrzeb? Ta opcja będzie dla Ciebie.

Sprawdź
joga klasyczna szczecin

Joga grupowa

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z jogą i zastanawiasz się od czego zacząć? A może lubisz ćwiczyć w grupie? Dołącz do nas.

Sprawdź

Joga dla firm

Chcesz by Twoi pracownicy byli bardziej efektywni? Wprowadź do swojej firmy zajęcia z jogi.

Sprawdź

Joga indywidualna online

Jeśli chcesz ćwiczyć w domowym zaciszu samodzielnie lub z rodziną – te zajęcia są odpowiednie dla Ciebie.

Sprawdź

Czy wiesz, że...

Udowodniono, że ćwiczenie jogi podnosi poziom kwasu gamma-aminomasłowego (GABA), związku, który jest najważniejszym neuroprzekaźnikiem odpowiedzialnym za wyciszanie pobudzonych neuronów. Zbyt niski poziom GABA odpowiedzialny jest za pojawienie się depresji, stanów lękowych, czy padaczki.


Joga
Joga
Joga
Joga
joga klasyczna
joga klasyczna
Joga
Joga
joga klasyczna szczecin
Joga
joga klasyczna szczecin
Joga

Szukasz ćwiczeń, które wzmocnią Twoje ciało, a jednocześnie ukoją umysł? Klasyczna joga to idealne rozwiązanie. W swoim studio w Szczecinie organizujemy zajęcia grupowe i indywidualne, które pozwolą Ci poznać jej tajniki. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i przekonaj, który wariant najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku.

Zalety uprawiania jogi

Niewiele innych form aktywności fizycznej przynosi Twojemu organizmowi równie wiele korzyści, jak joga klasyczna. Uprawiając ją, dążysz do uzyskania równowagi między ciałem a umysłem. Takie holistyczne podejście to najlepszy sposób na utrzymanie organizmu w zdrowiu i w dobrej kondycji. W czasach, kiedy na co dzień większości ludzi towarzyszy nieustanny stres, napięcie i pośpiech ma to szczególnie duże znaczenie. Praktyka jogi w klasycznej formie pozwala nieco zwolnić i w codziennym zabieganiu znaleźć czas na skupienie się wyłącznie na sobie, wsłuchanie we własne potrzeby i podążanie za nimi.

Nasze zajęcia

Z myślą o osobach, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z klasyczną jogą, w naszej szkole w Szczecinie prowadzimy dwa rodzaje zajęć: grupowe i indywidualne. W każdych z nich możesz uczestniczyć bez względu na to, czy wcześniej miałeś już do czynienia z tą formą aktywności, czy też dopiero chcesz się przekonać, czy będzie dla Ciebie odpowiednia. Cennik jest bardzo przystępny, tym bardziej warto więc spróbować.

Joga indywidualna

Treningi indywidualne mogą odbywać się stacjonarnie lub online. Program jest dopasowany do potrzeb i możliwości konkretnego uczestnika, co pozwala na szybsze osiągnięcie założonych efektów.

Joga grupowa

Zajęcia grupowe to propozycja dla osób, które lepiej czują się w towarzystwie innych ćwiczących. Obecność dodatkowych osób motywuje i pozwala na nawiązanie nowych znajomości.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli nasza oferta wydaje Ci się atrakcyjna, skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy w doborze zajęć, które najlepiej będą odpowiadały Twoim potrzebom.

Jeśli zainteresował Cię ten temat...

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym starożytnym systemie, jakim jest ajurweda.
Jeśli zaciekawił Cię ten temat. Jeśli masz pytania dotyczące praktyki jogi. Jeśli chcesz umówić się na indywidualną sesję treningową.
Skontaktuj się ze mną lub zarezerwuj wizytę.

Kontakt Zarezerwuj