Joga dla mam i dzieci w kameralnych grupach / na osobnych salach

Ostatnio codzienne życie odmieniło się o 180 stopni? Dzieciom przybywa energii, a Ty tęsknisz za dawnymi, dobrymi zwyczajami?

Spotkania odbywają się w kameralnych grupach i są przeznaczone dla dzieci w wieku 4 do 6 lat. Z powodu obostrzeń i nowych procedur Ilość miejsc na sali jest ograniczona.

Na zajęciach dzieci uczą się poprzez zabawę wykonywania podstawowych asan. Pozycje porównuje się do zwierząt, czasem figur geometrycznych, dlatego nie dziwcie się gdy Wasze dziecko będzie się chwalić jak wygląda kobra, żółw czy krowa w jego wykonaniu. Dzięki ćwiczeniom najmłodsi uczą się prawidłowej postawy ciała, równowagi i zwinności.

W dzisiejszych czasach, gdy dzieci od najmłodszych lat atakowane są nadmierną ilością bodźców joga jest doskonałym sposobem na naukę i rozwijanie umiejętności koncentracji i uważności. Doskonale sprawdza się jako metoda wspierająca dzieciaki z nadmierną pobudliwością i te bardziej wycofane. Wybrane pozycje uspokajają emocje, wzmacniają ciało i poprawiają jego elastyczność. Widoczny postęp w wykonywaniu asan sprzyja zwiększaniu pewności siebie i własnej samooceny.

Joga jest doskonałym sposobem na dotlenienie organów (od serca, płuca aż po mózg) dzięki czemu sprzyja zarówno wzmocnieniu odporności, pamięci, rozwinie wyobraźnię i kreatywność. Na zajęciach jogi dzieci uczą się szacunku do swego ciała, swoich emocji ale także szacunku do innych. Każdy ćwiczy tak jak umie i we własnym tempie rozwija swoje umiejętności. Spotkania zawsze kończą się wyciszającym ciało i młode umysły relaksem. Zapraszamy!

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się w CUD, ul. Przybyszewskiego 2/1 (za ryneczkiem Pogodno) w Szczecinie.

Regulamin kursu

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie pełnej opłaty przed rozpoczęciem kursu. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotu opłaconego wcześniej kursu. W razie nieobecności na kursie opłaty nie można wykorzystać w ramach innych zajęć. Organizator zastrzega, że kurs zostanie odwołany w przypadku jeśli nie zgłosi się minimum 6 osób.