Ciche ustawienia rodzin i firm wg B. Hellingera- sesje indywidualne (na figurkach), ustawienia wg B. Hellingera - sesje indywidualne (na figurkach)

Kogo zapraszamy?

Wszystkich, którzy zmagają się z problemami w relacjach (z partnerem, rodzicami, dziećmi, współpracownikami, szefem) z lękiem, złością, niskim poczuciem własnej wartości, chorobami, problemami finansowymi, wypaleniem zawodowym. Zapraszamy właścicieli firm w których pojawiły się blokady hamujące rozwój ich działalności oraz wszystkich którzy znaleźli się w trudnym momencie swojego życia z powodu np. śmierci bliskiej osoby lub rozwodu.

Jak działa metoda wg B. Hellingera?

Jesteśmy połączeni nie tylko z naszymi żyjącymi bliskimi, łączą nas również pokoleniowe więzy z tymi którzy odeszli. Jeżeli ich losy były szczególnie trudne to nieświadomie z wielkiej miłości do nich bierzemy na siebie ich ciężki los aby w ten sposób o nich przypominać. W czasie sesji stwarzana jest przestrzeń aby trauma pokoleniowa mogła wybrzmieć, doprowadza się do uszanowania losów przodków bez oceny ,,dobry i zły,, następuje pojednanie w rodzie dzięki któremu możemy zostawić to co nas obciążało i otworzyć się na przepływ miłości, ogromną siłę i zasoby płynące od przodków.

Jaki jest cel? Jakich efektów można się spodziewać?

Diagnoza nieświadomych sił panujących w systemie rodzinnym lub zawodowym klienta, które powodują problemy życiowe oraz dolegliwości psychiczne i fizyczne. Klient nie tylko poznaje źródło swoich problemów, ale również dowiaduje się, co jest dla niego najważniejsze w życiu osobistym i/lub zawodowym, dzięki czemu może podążać w kierunku pełni szczęścia i spełnienia.

Ile to kosztuje? indywidualne (na figurkach lub wewnętrzne) - 180zł. Czas trwania sesji: 30 min. do 1,5 godz.
Odczyty z Kronik Akaszy

Kogo zapraszamy?

Osoby, które z różnych przyczyn czują się nieszczęśliwe, są chore, nie mogą sobie poradzić z problemami, czują, że ich życie może wyglądać inaczej.

Jak działają odczyty z Kronik Akaszy?

Poprzez łączenie się z Kronikami Akaszy klient może pytać o każdą sprawę dotyczącą jego życia. Przykładowe pytania: Co mogę zmienić dzisiaj aby poprawić jakość mojego związku? Czy pracą, którą wykonuję jest dla mnie odpowiednia? Na co mam zwrócić uwagę dzisiaj, żeby z każdym dniem lepiej zarabiać lub skuteczniej zarządzać finansami? Jak mogę lepiej zadbać o swoje zdrowie? Jaka jest przyczyna mojej choroby?

Jaki jest cel? Jakich efektów można się spodziewać?

Klient otrzymuje odpowiedzi na pytania, dzięki którym może wprowadzić harmonię w życiu, coś zmienić, ulepszyć. Zyskuje większą pewność siebie, uwalnia się od negatywnych myśli i emocji na swój temat, staje się bardziej świadomy otaczającego go świata. Wypełnia się miłością, lekkością, spokojem, wdzięcznością i pozytywną energią.

Ile to kosztuje? Sesja trwa 30 min. do 1,5 godz. i kosztuje 150zł.
Techniki kwantowe (dwupunkt, matryca energetyczna, rysunek automatyczny)

Kogo zapraszamy?

Osoby niemogące się pozbyć problemów zdrowotnych, mające kłopoty finansowe, trudne relacje w związkach. Zapraszamy również klientów, którzy nie potrafią okazywać emocji, są zbyt skryci, nieśmiali lub wręcz przeciwnie – nerwowi i wybuchowi.

Jak działają techniki kwantowe?

Stosując technikę dwupunktu nawiązuje się kontakt z matrycą energetyczną. Wtedy poprzez wyrażenie odpowiedniej intencji wchodzi się w kontakt z najlepszym rozwiązaniem dowolnej sytuacji Dzięki temu problemy ulegają transformacji.

Jaki jest cel? Jakich efektów można się spodziewać?

Transformacja świadomości klienta, uporanie się z problemami. Klient zaczyna pozbywać się ograniczeń, które wcześniej nie pozwalały mu odnosić sukcesów zawodowych czy prywatnych. Wierzy, że jest w stanie osiągnąć to, o czym od zawsze marzy. Czuje wewnętrzny spokój i przejmuje kontrolę nad swoim życiem.

Ile to kosztuje? Sesja 1 godzina - 120zł. Sesja 1,5 godziny - 130zł. Sesja 2 godziny - 160zł.
Sesje BARS

Kogo zapraszamy?

Wszystkich tych, którzy czują, że w ich głowach są miliony myśli, decyzji do podjęcia, punktów widzenia, rozterek, blokad, rozważań z którymi nie dają sobie rady. Tych, którzy potrzebują zmiany i pomimo wielu prób jej nie osiągają.

Jak działa praca z punktami BARS

Na głowie mamy 32 punkty odpowiadające za różne aspekty naszego funkcjonowania np. zdrowia, pieniędzy, nastroju, seksualności, starzenia się, wdzięczności, spokoju itp. Podczas sesji trzymając odpowiednio palce na głowie klienta rozładowywane są komponenty które klient generuje w swojej głowie gdy czuje się zdołowany. Rozpuszczają się podświadome i nieświadome napięcia dzięki czemu klient może się uwolnić od niekorzystnych programów które sterowały jego życiem (pozbywamy się autopilota).

Jaki jest cel? Jakich efektów można się spodziewać?

Zabieg pomaga klientowi oczyścić umysł, pozbyć się ograniczeń, działa na głębokim poziomie dzięki czemu zmiany są trwałe. Znikają lęki, bezsenność, nadpobudliwość, wzrasta poczucie własnej wartości, łatwiej przychodzi podejmowanie decyzji. Klient zaczyna być bardziej obecny w swoim życiu, przeszłość przestaje dominować i zaczynają pojawiać się nowe możliwości i okazje. Odczuwa tez odprężenie, wyraźne uczucie spokoju, większą efektywność działania i uodpornienie na stres i choroby.

Ile to kosztuje? Sesja 1 godzina - 120zł. Sesja 1,5 godziny - 130zł. Sesja 2 godziny - 160zł.