Ciche ustawienia rodzin i firm wg B. Hellingera- sesje indywidualne (na figurkach) wg B. Hellingera- sesje indywidualne (na figurkach) i grupowe

Kogo zapraszamy?

Wszystkich, którzy zmagają się z problemami w relacjach (z partnerem, rodzicami, dziećmi, współpracownikami, szefem) z lękiem, złością, niskim poczuciem własnej wartości, chorobami, problemami finansowymi, wypaleniem zawodowym. Zapraszamy właścicieli firm w których pojawiły się blokady hamujące rozwój ich działalności oraz wszystkich którzy znaleźli się w trudnym momencie swojego życia z powodu np. śmierci bliskiej osoby lub rozwodu.

Jak działa metoda wg B. Hellingera?

Jesteśmy połączeni nie tylko z naszymi żyjącymi bliskimi, łączą nas również pokoleniowe więzy z tymi którzy odeszli. Jeżeli ich losy były szczególnie trudne to nieświadomie z wielkiej miłości do nich bierzemy na siebie ich ciężki los aby w ten sposób o nich przypominać. W czasie sesji stwarzana jest przestrzeń aby trauma pokoleniowa mogła wybrzmieć, doprowadza się do uszanowania losów przodków bez oceny ,,dobry i zły,, następuje pojednanie w rodzie dzięki któremu możemy zostawić to co nas obciążało i otworzyć się na przepływ miłości, ogromną siłę i zasoby płynące od przodków.

Jaki jest cel? Jakich efektów można się spodziewać?

Diagnoza nieświadomych sił panujących w systemie rodzinnym lub zawodowym klienta, które powodują problemy życiowe oraz dolegliwości psychiczne i fizyczne. Klient nie tylko poznaje źródło swoich problemów, ale również dowiaduje się, co jest dla niego najważniejsze w życiu osobistym i/lub zawodowym, dzięki czemu może podążać w kierunku pełni szczęścia i spełnienia.

Ile to kosztuje? Sprawdź cenę.
Odczyty z Kronik Akaszy

Kogo zapraszamy?

Osoby, które z różnych przyczyn czują się nieszczęśliwe, są chore, nie mogą sobie poradzić z problemami, czują, że ich życie może wyglądać inaczej.

Jak działają odczyty z Kronik Akaszy?

Poprzez łączenie się z Kronikami Akaszy klient może pytać o każdą sprawę dotyczącą jego życia. Przykładowe pytania: Co mogę zmienić dzisiaj aby poprawić jakość mojego związku? Czy pracą, którą wykonuję jest dla mnie odpowiednia? Na co mam zwrócić uwagę dzisiaj, żeby z każdym dniem lepiej zarabiać lub skuteczniej zarządzać finansami? Jak mogę lepiej zadbać o swoje zdrowie? Jaka jest przyczyna mojej choroby?

Jaki jest cel? Jakich efektów można się spodziewać?

Klient otrzymuje odpowiedzi na pytania, dzięki którym może wprowadzić harmonię w życiu, coś zmienić, ulepszyć. Zyskuje większą pewność siebie, uwalnia się od negatywnych myśli i emocji na swój temat , staje się bardziej świadomy otaczającego go świata. Wypełnia się miłością, lekkością, spokojem, wdzięcznością i pozytywną energią.

Ile to kosztuje? Sprawdź cenę.
Techniki kwantowe (dwupunkt, matryca energetyczna, rysunek automatyczny)

Kogo zapraszamy?

Osoby niemogące się pozbyć problemów zdrowotnych, mające kłopoty finansowe, trudne relacje w związkach. Zapraszamy również klientów, którzy nie potrafią okazywać emocji, są zbyt skryci, nieśmiali lub wręcz przeciwnie – nerwowi i wybuchowi.

Jak działają techniki kwantowe?

Stosując technikę dwupunktu nawiązuje się kontakt z matrycą energetyczną. Wtedy poprzez wyrażenie odpowiedniej intencji wchodzi się w kontakt z najlepszym rozwiązaniem dowolnej sytuacji Dzięki temu problemy ulegają transformacji.

Jaki jest cel? Jakich efektów można się spodziewać?

Transformacja świadomości klienta, uporanie się z problemami. Klient zaczyna pozbywać się ograniczeń, które wcześniej nie pozwalały mu odnosić sukcesów zawodowych czy prywatnych. Wierzy, że jest w stanie osiągnąć to, o czym od zawsze marzy. Czuje wewnętrzny spokój i przejmuje kontrolę nad swoim życiem.

Ile to kosztuje? Sprawdź cenę.
Praca z podosobowościami (Voice Dialogue)

Kogo zapraszamy?

Osoby, które mają problemy z asertywnością, są nieśmiałe, często zazdrosne, spełniają oczekiwania innych kosztem własnych, a także są zbyt ambitne i stawiają sobie cele, które trudno im realizować. Zapraszamy również osoby, które nie potrafią okazywać emocji, zaprzeczają im, przez co trudno im nawiązywać relacje z ludźmi. A także osoby z uzależnieniami, zaburzeniami snu czy nerwicami.

Jak działa praca z podosobowościami?

Klient rozpoznaje drzemiące w nim części osobowości, poznaje ich świadomości, przyjmuje i dokonuje transformacji.

Jaki jest cel? Jakich efektów można się spodziewać?

Dzięki pomocy terapeuty klient dowiaduje się, jakie są przyczyny jego zachowania, reakcji, fizjologii. Widzi i zaczyna doceniać to, co się dzieje w jego życiu, dzięki czemu może zmieniać swoje zachowanie. Zaczyna rozumieć swoją osobowość, lepiej nią zarządza.

Ile to kosztuje? Sprawdź cenę.
Uzdrawianie rekonektywne

Kogo zapraszamy?

Osoby cierpiące na różne dolegliwości fizyczne i psychiczne, niezadowolonych ze swojego życia, czujące smutek, wrażliwe na krytykę innych, z niskim poczuciem wartości.

Jak działa uzdrawianie rekonektywne?

Jest to praca, podczas której klient powinien być w pozycji leżącej, a terapeuta pomaga dopasować i synchronizować poziom wibracji jego ciała z wibracją energii, światła i informacji Uniwersum.

Jaki jest cel? Jakich efektów można się spodziewać?

Podczas zabiegu uzdrawiania rekonektywnego odczuwa się lekkość, głęboki spokój i harmonię. Z czasem klient czuje, że jego ciało i umysł są zdrowsze. Uczy się rozwiązywać swoje problemy, wzrasta jego poczucie wartości, zauważa nowe możliwości w życiu.

Ile to kosztuje? Sprawdź cenę.
Technika Technika Nakarmić swoje demony (starożytna technika rozwiązywania swoich konfliktów)

Kogo zapraszamy?

Wszystkich, którzy nie mogą się uporać ze swoimi problemami, pragnieniami czy nałogami. Osoby niemogące się pogodzić z utratą kogoś bliskiego (rozstanie, śmierć, wyjazd, kłótnia), niepotrafiące nawiązywać relacji z członkami rodziny.

Jak działa technika nakarmić swoje demony?

Podczas sesji klient uczy się rozpoznawać i oswajać swoje demony, czyli dręczące go problemy, natręctwa, obsesje, uzależnienia itp. Zamiast się nimi zamartwiać, czy ich unikać zaczyna rozumieć, ze te trudne sytuacje to drogowskazy, które prowadzą go do jego wewnętrznych potrzeb,. A czego najczęściej potrzebujemy? :miłości, bezpieczeństwa, radości…, i to właśnie sobie dajemy.

Jaki jest cel? Jakich efektów można się spodziewać?

Klient jest bardziej świadomy swoich problemów, odkrywa nieznane mu wcześniej obszary osobowości, uwalnia swoją energię, dzięki czemu czuje się spokojniejszy i szczęśliwszy.

Ile to kosztuje? Sprawdź cenę.
Praca z myślokształtami

Kogo zapraszamy?

Klientów, którzy mają tendencje do czarnowidztwa, otaczają się pesymistycznymi myślami i negatywną energią.

Jak działa praca z myślokształtami?

Myślokształty przybierają konkretne kształty, kolory, a kiedy skupiają się na złych rzeczach, rosną w siłę, dręczą i przyciągają inne negatywne myślokształty. Podczas sesji klient dokonuje przemiany swoich myśli, szczególnie tych naładowanych złą energią. Uczy się, jak odrzucać negatywne myśli, zastępując je pozytywnymi.

Jaki jest cel? Jakich efektów można się spodziewać?

Klient zaczyna dostrzegać pozytywne aspekty swojego życia, odrzuca toksyczne myśli, które mają na niego zły wpływ. Czuje się silniejszy, ma więcej energii, która oddziałuje również na innych ludzi. Ta przemiana sprawia, że inaczej postrzega rzeczywistość, zaczyna przyciągać do siebie ludzi otwartych, dobrych, przyjaznych.

Ile to kosztuje? Sprawdź cenę.
Masaż Dotyk motyla (rozpuszczanie zbroi)

Kogo zapraszamy?

W szczególności osoby, które przeżyły traumę, doświadczyły przemocy fizycznej lub psychicznej. Naszymi klientami są np. osoby nerwowe, molestowane seksualnie, ignorowane przez rodziców w dzieciństwie, porzucone, bite lub dręczone przez partnerów, członków rodziny, przełożonych. Dotyk motyla może być również stosowany u dzieci i niemowląt, które mają problemy ze zdrowiem, adaptacją, bezsennością, są niespokojne, płaczliwe itp.

Jak działa Dotyk motyla?

To niezwykle delikatny masaż, który przypomina muśnięcie skrzydeł motyla. Subtelny dotyk ma działanie relaksujące i uzdrawiające, dlatego klient czuje, że zrzuca z ciała ogromny ciężar.

Jaki jest cel? Jakich efektów można się spodziewać?

Klient czuje się zrelaksowany, bezpieczny, spokojny. Z czasem pozbywa się traum, stresów które zapisały się w jego ciele. Im mniej trudnych zapisów w ciele tym więcej ożywczej energii może wpłynąc do ciała klienta pozytywnie oddziałując na wszystkie aspekty jego życia.

Ile to kosztuje? Sprawdź cenę.
Sesje BARS

Kogo zapraszamy?

Wszystkich tych, którzy czują, że w ich głowach są miliony myśli, decyzji do podjęcia, punktów widzenia, rozterek, blokad, rozważań z którymi nie dają sobie rady. Tych, którzy potrzebują zmiany i pomimo wielu prób jej nie osiągają.

Jak działa praca z punktami BARS

Na głowie mamy 32 punkty odpowiadające za różne aspekty naszego funkcjonowania np. zdrowia, pieniędzy, nastroju, seksualności, starzenia się, wdzięczności, spokoju itp. Podczas sesji trzymając odpowiednio palce na głowie klienta rozładowywane są komponenty które klient generuje w swojej głowie gdy czuje się zdołowany. Rozpuszczają się podświadome i nieświadome napięcia dzięki czemu klient może się uwolnić od niekorzystnych programów które sterowały jego życiem (pozbywamy się autopilota).

Jaki jest cel? Jakich efektów można się spodziewać?

Zabieg pomaga klientowi oczyścić umysł, pozbyć się ograniczeń, działa na głębokim poziomie dzięki czemu zmiany są trwałe. Znikają lęki, bezsenność, nadpobudliwość, wzrasta poczucie własnej wartości, łatwiej przychodzi podejmowanie decyzji. Klient zaczyna być bardziej obecny w swoim życiu, przeszłość przestaje dominować i zaczynają pojawiać się nowe możliwości i okazje. Odczuwa tez odprężenie, wyraźne uczucie spokoju, większą efektywność działania i uodpornienie na stres i choroby.

Ile to kosztuje? Sprawdź cenę.