Jaki masaż będzie dla Ciebie najlepszy?


Wszystko zależy od efektu, jaki chcesz uzyskać. Jeśli masz konkretne dolegliwości – np. bóle kręgosłupa,
czy odczuwasz bardzo wysoki stan napięcia mięśni, warto wybrać masaż, który jest niejako
„dedykowany” tej konkretnej dolegliwości.
Masaże ajurwedyjskie

Masaże ajurwedyjskie

Odpowiednio dobrany masaż rozluźni napięte mięśnie i ukoi niespokojny umysł. Masaże ajurwedyjskie rewelacyjnie wpływają na wygląd skóry, redukują cellulit oraz opóźniają procesy starzenia się.

Sprawdź
Masaż Kobido

Masaż twarzy Kobido

Czasami jest tak, że masz ochotę zrobić coś dla siebie. Zadbać nie tylko o swoje zdrowie, ale również i o urodę. W tym przypadku najlepszą opcją jest masaż Kobido, który zwany jest również naturalnym liftingiem twarzy. Nie tylko wygładzi zmarszczki i sprawi, że cera stanie się młodsza i bardziej promienna, ale również fenomenalnie zrelaksuje.

Sprawdź
Masaż leczniczy

Masaż leczniczy

Wybież ten kompleksowy mocniejszy zabieg całego ciała/kręgosłupa, jeśli Twoim celem jest eliminacja dolegliwości bólowych, uelastycznienie i odciążenie mięśni oraz stawów, polepszenie samopoczucia, zwiększenie zakresu ruchowego oraz profilaktyka zwyrodnień i nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu mięśniowego-szkieletowego.

Sprawdź
Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny

Jeśli najbardziej zależy Ci, żeby móc w końcu poczuć relaks i odprężenie – wybierz masaż relaksacyjny. Jest to delikatny zabieg, który sprawdzi się w przypadku zmęczenia fizycznego jak i psychicznego. Zredukuje napięcie mięśni, uspokoi organizm i rewelacyjnie Cię odpręży, łagodząc tym samym negatywne skutki stresu, jaki odczuwasz na co dzień.

Sprawdź
Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską

Łączy efekt leczniczy z relaksacyjnym. Jest naturalną metodą redukcji bólu mięśniowego, działa odprężająco na cały organizm. Jest zabiegiem wspomagającym w trakcie redukowania dolegliwości ze strony układu mięśniowego, bólów migrenowych, nerwobóli oraz w profilaktyce napięć mięśniowo-powięziowych.

Sprawdź
Masaż tajski

Masaż tajski

Klasyczny masaż tajski całego ciała to masaż polegający na rozluźnieniu tkanek miękkich i mobilizacji stawów za pomocą ucisków i pozycji rozciągających.

Celem takiego masażu jest wyciszenie organizmu, odprężenie i usprawnienie pracy całego ustroju.

Sprawdź

Masaż punktów Marma

Masaż punktów Marma

Terapia Marma to naturalna metoda udrażniania zatorów i uwolnienia blokad na poziomie fizycznym i emocjonalnym. Manualna stymulacja punktów witalnych w ciele, uruchamia proces samouzdrawiania na wszystkich poziomach.

Sprawdź


Jeśli nadal zastanawiasz się...

A jeśli nadal zastanawiasz się, jaki masaż będzie dla Ciebie najlepszy, zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Zgłoś się na konsultację