Ponad 10 lat z Wami! Nasza wiedza i kompetencje w trosce o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

2.12.2017 Ustawienia Hellingera - Ku harmonii w życiu!


Warsztat prowadzi: Grażyna Lenard-Dutczak

Zapraszamy na jednodniowy warsztat, podczas którego zajmiemy się znalezieniem harmonii w życiu!

Czy Twoje Życie jest pełne miłości, zrozumienia, sukcesu, twórczości, ruchu, szczęścia, poczucia pełni, bogactwa i otwartości? Czy zmierza w innym kierunku to jest: ograniczenia, poczucia winy, niepowodzenia, biedy, wyrzutów sumienia, zastoju?

Jeśli chcesz zmienić kierunek, w którym podążasz –przyjdź na warsztat ustawień wg Berta Helligera. Możesz dokonać zmiany już dziś-decydując się na przyjście na warsztat!

Temat: Ku harmonii w życiu!

Metoda ustawień to krótkoterminowa terapia, która doprowadza do porządku w naszym życiu i rodzinie niezależnie od tego jakie relacje z innymi ludźmi, pieniędzmi, zdrowiem mamy teraz. Przy okazji uzdrawiamy wszelkie uwikłania w życiu, wyrzuty sumienia, poczucie winy, poczucie bycia ofiarą lub prześladowcą aby poczuć miłość do samego siebie, przestać szukać jej na zewnątrz, pomóc sobie i móc siebie realizować.

Warsztat prowadzi Grażyna Lenard-Dutczak- certyfikowana terapeutka metody ustawień Berta Hellingera, która metodą ustawień rodzinnych pracuje od 2003 roku. Uczyła się u samego Berta Hellingera, oraz Joy Manne, Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera, Franza Rupperta i Andrei Droli.