Kobiecość - ustawienia wg Berta Hellingera - warsztaty dla kobiet


Warsztat prowadzi: Grażyna Lenard

Tematem naszych warsztatów-ustawień dla kobiet jest kobiecość. Otwieramy się na kobiecość, na to co jest integralnie nasze, co dostajemy od urodzenia od samej Matki Natury. Otwieramy się w lekkości na naszą wewnętrzną prawdę, kobiecą energię, moc, bliskość ze sobą, świętą przestrzeń. Jeżeli same ze sobą jesteśmy poukładane to relacje z innymi układają się z łatwością. Zapraszamy na pierwszy warsztat z całego cyklu o tej tematyce. Jeśli chcesz poczuć swą prawdziwą siłę przyjdź na warsztat ustawień wg. Berta Hellingera prowadzony przez Grażynę Lenard-Dutczak.

Metoda ustawień to krótkoterminowa terapia, która doprowadza do porządku w naszym życiu i rodzinie niezależnie od tego jakie relacje z innymi ludźmi, pieniędzmi, zdrowiem mamy teraz. Przy okazji uzdrawiamy wszelkie uwikłania w życiu, wyrzuty sumienia, poczucie winy, poczucie bycia ofiarą lub prześladowcą aby poczuć miłość do samego siebie, przestać szukać jej na zewnątrz, pomóc sobie i móc siebie realizować.

Warsztat prowadzi Certyfikowana Terapeutka Metody Ustawień Berta Hellingera Grażyna Lenard-Dutczak, która metodą ustawień rodzinnych pracuje od 2003 roku. Uczyła się u samego Berta Hellingera, oraz Joy Manne, Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera, Franza Rupperta i Andrei Drohli. Więcej informacji o prowadzącej: www.szczecinterapeuta.pl. Facebook: Lenard-Dutczak Therapy