Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliżają się wielkimi krokami. Zastanawialiście się już nad prezentami dla swoich Dziadków? Co można podarować tym kochanym osobom, które mają do nas tyle cierpliwości i miłości, i które ciągle ciepło o nas myślą, nawet jeśli nam zdarzy się czasami o tym zapomnieć?

W Shanti promocja z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka trwa do końca stycznia.


Nie tylko dla aktywnych – indywidualna sesja jogi

To zajęcia dostosowane specjalnie do potrzeb i możliwości osób ćwiczących. Nie wymagają od uczestników dobrej kondycji fizycznej czy rozciągnięcia - zajęcia przebiegają w spokojnej atmosferze, a ich wykonanie nie jest trudne.


Dla tych, którzy potrzebują relaksu – refleksologia

Doskonała opcja, gdy chcesz podarować swoim Dziadkom chwilę głębokiego relaksu, który jednocześnie pozytywnie wpłynie na ich ogólne zdrowie. Do wyboru mamy zabieg refleksologii twarzy, uszu i głowy oraz zabieg refleksologii stóp.


Dla tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie – Terapia czaszkowo-krzyżowa

Jest to zabieg, którego celem jest przywrócenie naturalnego rytmu przepływu płynu mózgowo-rdzeniowego. Dzięki temu ciało pozbywa się różnego rodzaju blokad, które są przyczyną chorób i odzyskuje, charakterystyczny dla zdrowia, stan naturalnej równowagi.


Dla tych, którzy chcą zadbać o promienną, rozluźnioną twarz - masaż Kobido

Masaż kobido to niechirurgiczny lifting twarzy. Stanowi zupełnie naturalną i nieinwazyjną alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej.


Dla tych, którzy chcą zadbać o swoją dietę i lepsze funkcjonowanie organizmu – konsultacje ajurwedyjskie

Konsultacje ajurwedyjskie mają pomóc Ci poznać i zrozumieć, co możesz robić na co dzień, by zachować dobre zdrowie, świetne samopoczucie i życiową równowagę.


Dla tych, którzy lubią odkrywać swój potencjał – praca z oddechem

Sesje oddechowe przyniosą największą radość i satysfakcję tym osobom, które mają chęć doświadczyć głębszych stanów świadomości i twórczej mocy umysłu.


Gdy już najwyższy czas na przepracowanie trudnych emocji

Trudne emocje towarzyszą nam przez całe życie. Ich natura może być różna, tak samo jak preferencje co do metody pracy z nimi, dlatego przygotowaliśmy kilka opcji:

  • - ustawienia wg. B.Hellingera (praca na figurkach)
  • - techniki kwantowe (dwupunkt, matryca energetyczna, rysunek automatyczny)
  • - odczyty z Kronik Akaszy.


Trafiony prezent

Jeśli nadal zastanawiacie się, czy sesja jogi lub inne zabiegi, jakie proponujemy w Shanti, będą dla Waszej Babci lub Dziadka naprawdę trafionym prezentem, to chcemy Was uspokoić. Mamy bardzo dobre doświadczenia z pracą z seniorami. Osoby te czują , że w końcu przyszedł czas, aby zrobić coś dla siebie i w sposób bardziej świadomy zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Dlatego widok seniora, który dba o swój stan ciała, umysłu i ducha, jest w dzisiejszych czasach zjawiskiem zupełnie normalnym.

Zamów