Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliżają się wielkimi krokami. Zastanawialiście się już nad prezentami dla swoich Dziadków? Co można podarować tym kochanym osobom, które mają do nas tyle cierpliwości i miłości, i które ciągle ciepło o nas myślą, nawet jeśli nam zdarzy się czasami o tym zapomnieć?

W Shanti promocja z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka trwa do końca stycznia.


Nie tylko dla aktywnych – indywidualna sesja jogi

To zajęcia dostosowane specjalnie do potrzeb i możliwości osób ćwiczących. Nie wymagają od uczestników dobrej kondycji fizycznej czy rozciągnięcia - zajęcia przebiegają w spokojnej atmosferze, a ich wykonanie nie jest trudne.


Dla tych, którzy potrzebują relaksu – refleksologia

Doskonała opcja, gdy chcesz podarować swoim Dziadkom chwilę głębokiego relaksu, który jednocześnie pozytywnie wpłynie na ich ogólne zdrowie. Do wyboru mamy zabieg refleksologii twarzy, uszu i głowy oraz zabieg refleksologii stóp.


Dla tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie – Terapia czaszkowo-krzyżowa

Jest to zabieg, którego celem jest przywrócenie naturalnego rytmu przepływu płynu mózgowo-rdzeniowego. Dzięki temu ciało pozbywa się różnego rodzaju blokad, które są przyczyną chorób i odzyskuje, charakterystyczny dla zdrowia, stan naturalnej równowagi.


Dla tych, którzy potrzebują uwolnienia od stresów i napięć

Polecamy sesję TRE®, a spragnionych uczucia głębokiego odprężenia zapraszamy na Relaksacyjny Masaż Shantala.


Dla tych, którzy lubią odkrywać swój potencjał – praca z oddechem

Sesje oddechowe przyniosą największą radość i satysfakcję tym osobom, które mają chęć doświadczyć głębszych stanów świadomości i twórczej mocy umysłu.


Gdy już najwyższy czas na przepracowanie trudnych emocji

Trudne emocje towarzyszą nam przez całe życie. Ich natura może być różna, tak samo jak preferencje co do metody pracy z nimi, dlatego przygotowaliśmy kilka opcji:

  • - ustawienia wg. B.Hellingera (praca na figurkach)
  • - techniki kwantowe (dwupunkt, matryca energetyczna, rysunek automatyczny)
  • - odczyty z Kronik Akaszy.

Jeśli nadal zastanawiacie się, czy sesja jogi lub inne zabiegi, jakie proponujemy w Shanti, będą dla Waszej Babci lub Dziadka naprawdę trafionym prezentem, to chcemy Was uspokoić. Mamy bardzo dobre doświadczenia z pracą z seniorami. Osoby te czują , że w końcu przyszedł czas, aby zrobić coś dla siebie i w sposób bardziej świadomy zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Dlatego widok seniora, który dba o swój stan ciała, umysłu i ducha, jest w dzisiejszych czasach zjawiskiem zupełnie normalnym.

Jak to wszystko wygląda w praktyce?

Upominek jest w postaci bonu podarunkowego, który ma następujące opcje:

Voucher na jeden zabieg dla jednej osoby – rodzaj zabiegu może być z góry określony przez Ciebie lub wyboru może dokonać osoba obdarowana, w momencie gdy będzie się z nami umawiać na konkretny termin.

Voucher na 5 zabiegów. Podobnie jak w przypadku jednego zabiegu lub sesji, mogą być one określone przez Ciebie lub przez osobę obdarowaną.

Jeśli chcesz uszczęśliwić zarówno Babcię, jak i Dziadka, możesz wykupić pojedyncze zabiegi lub pakiety zabiegów dla dwóch osób. Są takie zabiegi, na które osoby obdarowane mogą przyjść wspólnie np. indywidualne sesje jogi czy partnerska sesja oddechowa. Jednak mogą też przyjść na dwa różne zabiegi wykonywane w tym samym czasie np. Babcia będzie się relaksować podczas zabiegu refleksologii, a w tym czasie Dziadek będzie miał Terapię czaszkowo-krzyżową.

Cena

Voucher na jeden zabieg: 110 zł.
Voucher na 5 zabiegów: 500 zł.

Czas trwania zabiegów wynosi 60 minut.
Czas trwania promocji – do końca stycznia.

Zamów