Zwiększenie mobilności stawów biodrowych kluczem ograniczenia dolegliwości dolnej części kręgosłupa


Warsztat prowadzi: Lubosz Amerski

Kolejne warsztaty Feldenkraisa nowe wyzwania. Poznając nasze nowe możliwości stawów biodrowych, polepszymy pracę mięśni brzucha oraz prostownika grzbietu. Poznamy ważną funkcje przepony w procesie powstawania dolegliwości bólowych. Uświadomimy sobie że dopiero współpraca stawów biodrowych, miednicy i dolnej części pleców zapewni nam zmniejszenie a nawet pozbycie się długotrwałych dolegliwości bólowych w tym obszarze. Do zobaczenia!

Po warsztacie każdy uczestnik otrzyma drogą elektroniczną krótki film z podstawowymi ruchami/ ćwiczeniami, które wykonywane były podczas warsztatu. Film przeznaczony jest do praktyki własnej.

Warsztat prowadzi Lubosz Amerski - fizjoterapeuta, nauczyciel Metody Feldenkrais terapeuta manualny. Odbył kursy:

  • - terapii manualnej wg. Andrzeja Rakowskiego, zdając egzamin w 2008r, metody PNF, III-trzy stopniowy kurs organizowany przez Polski Związek Traumatologii Sportu dla stawu kolanowego;
  • - 4-letnie studia z Metody Feldenkraisa w Berlinie;
  • - Master Class z metody Feldenkrais prowadzone przez Jeremy Krauss;
  • - JKA (Jeremy Krauss Approach) metoda do pracy z dziećmi z dysfunkcjami neurologicznymi na podstawie Feldenkraisa;
  • - Od 2009 prowadzi prywatny gabinet świadomego ruchu, pracując z dorosłymi i dziećmi zarówno z uszkodzeniami neurologicznymi i bólowymi. Obecnie uczestniczy w szkoleniu przyszłych adeptów metody Feldenkrais.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Akademia Tańca Grycmacher
ul. Łukasińskiego 116, Szczecin