Relaksacyjny Masaż Shantala Body Touch dla dorosłych


Warsztat prowadzi: Ania Płuciennik

Warsztat Relaksacyjny Masaż Shantala Body Touch dla dorosłych, to spotkanie w trakcie którego poznacie i doświadczycie na sobie masażu relaksacyjnego Shantala Body Touch.

Masaż trwa około 30 minut (można go wydłużyć do godziny) i z powodzeniem może być wykonywany samodzielnie przez bliskie sobie osoby. Daje poczucie relaksu, odpoczynku, rozluźnienia, niejednokrotnie nawet usypia, może być wykonywany kobietom w ciąży, z powodzeniem można go stosować u większych dzieci i młodzieży. Działa uspokajająco, powoduje że nasze relacje zmieniają się, my łagodniejemy i stajemy się dla siebie życzliwsi. Wykonywany jest przez ubranie, choć nic nie stoi na przeszkodzie by wykonywać go na gołe ciało.

Podczas spotkania każdy z uczestników doświadczy masażu na sobie (masujemy przez ubranie, prosimy o zabranie ubrań przylegających do ciała, swobodnych, najlepiej sportowych - legginsy, koszulka, top) i każdy z uczestników będzie masował.

Zapraszam każdego ze szczególnym uwzględnieniem par, przyjaciół, rodziców, partnerów, rodzica ze starszym dzieckiem.

Warsztat prowadzi Ania Płuciennik - certyfikowany instruktor Polskiej Szkoły Masażu Shantala. Jak sama mówi: Niejednokrotnie stosowałam tę metodę na córkach, z efektem głębokiego snu już w trakcie masażu, kilkakrotnie masowałam przyjaciół, klientów w trakcie sesji. Każdorazowo spotykałam się z tą samą informacją zwrotną, że jest to wyjątkowo spokojny i głęboko relaksujący masaż. Szczególnie polecam go rodzicom i parom, które w pośpiechu dnia mało uważności poświęcają sami sobie. To masaż odbudowujący bliskie relacje, uwrażliwiający nas na drugiego człowieka, wyciszający. Dotyk w tym masażu to magia. Gorąco polecam każdemu.