Tak! Praktyka jogi w Twoim domu!

Zajęcia grupowe jogi online są dla Ciebie, gdy:

  • - chcesz ćwiczyć w domowym zaciszu samodzielnie lub z rodziną – na sesję grupową możesz zaprosić swoich bliskich;
  • - masz możliwość ćwiczyć z nami we wskazanym terminie;
  • - chcesz skorzystać z tańszej opcji zajęć.


Grafik zajęć dla grupy ogólnej

Zawieszamy prowadzenie zajęć jogi grupowej on-line. O wszelkich zmianach będziemy informowali na naszej stronie interntowej i w mediach społecznościowych.


W jaki sposób prowadzone są zajęcia grupowe?

  • - Prowadząc zajęcia grupowe, korzystamy z aplikacji zoom, którą możesz zainstalować na swoim komputerze, laptopie, tablecie lub komórce. Przed każdymi zajęciami wysyłamy numer spotkania (Meeting ID) oraz hasło (password). Dane do logowania są zmienne do każdych zajęć.
  • - Do aplikacji zoom logujemy się 15 min. przed zajęciami, aby sprawdzić, czy wszystko działa i aby rozpocząć praktykę jogi punktualnie o danej godzinie.
  • - W zajęciach on-line wszyscy uczestniczą w tym samym czasie – widzisz i słyszysz instruktora a instruktor widzi i słyszy Ciebie. Możesz w każdej chwili wyłączyć kamerę. Przed samymi zajęciami wyłączamy mikrofony uczestników, aby nie rozpraszać innych – mikrofon włączamy w momencie, gdy mamy pytanie lub uwagę do instruktora.
  • - Zajęcia będą nagrywane i udostępniane w formie linka, jeśli ktoś nie może o wyznaczonej porze pojawić się na lekcji. Link jest dostępny przez kolejny dzień. Nagranie nie obejmuje uczestników – nagrywany jest tylko instruktor.
  • - Na wszystkie zajęcia możesz dołączyć w każdej chwili.
  • - W systemie on-line mamy grupę ogólną. To oznacza, że zajęcia przeznaczone są dla osób już praktykujących, lub takich które wcześniej chodziły na zajęcia, ale miały przerwę w regularnej praktyce.
  • - Do zajęć online możesz zaprosić swoich bliskich - np. męża, rodzinę, dzieci.


Gdzie praktykujesz?

W swoim domu. Uwaga: nie musisz mieć dużej przestrzeni ani specjalnych strojów czy akcesoriów. Wystarczą pozytywne nastawienie i kawałek podłogi :)


Czego potrzebujesz do zajęć on-line?

Wygodnego ubrania (leginsy, dresy, koszulka). Nie przejmuj się, jeśli nie masz wszystkich pomocy do jogi! Zamiast maty możesz użyć koca lub dużego ręcznika. Zamiast paska do jogi wystarczy pasek od szlafroka lub spodni, przyda się również kocyk lub duży ręcznik pod pośladki oraz duża/ gruba książka jako klocek. Oczywiście do zajęć online potrzebujesz również nośnika (komputer/ laptop/ tablet/ komórka) i internetu.