Barbara Rutkowska

Przede wszystkim jestem fanką ciała 🙂 Nieustannie fascynuje mnie jego mądrość i porusza obserwowanie, jakie zmiany przynosi to, gdy uczymy się z nim komunikować i świadomie uwzględniać je w naszym życiu. Widzę też głęboki sens w delikatności, czułości i uważności w podchodzeniu do wszelkich trudów życia, napięć i utknięć. Zostałam terapeutką czaszkowo-krzyżową, aby inni też mogli tego doświadczyć. 

Wierzę w moc dotyku i istnienie wewnętrznej, pierwotnej siły w każdym z nas, która za wszelką cenę będzie dążyć do przetrwania i dobrostanu, niezależnie od tego, w jak trudnej sytuacji czujemy, że jesteśmy. Takie połączenie terapeutycznej wiedzy, dotyku i uważności oraz mądrości ciała klienta, tworzy sytuację będącą ważną bramą wiodącą ku zmianie.

Najważniejsze dla mnie podczas sesji jest akceptujące towarzyszenie osobie w spotkaniu się z tym co jest dla niej akurat ważne, bez oceny, oczekiwań i sztywnej struktury. Trzymam przestrzeń dla wszystkiego, co się pojawia, aby w atmosferze bezpieczeństwa i uważności mogło zadziać się to, co jest na dany moment najbardziej potrzebne.

Powrót do poprzedniej strony.